Pendrive & Karty pamięci

Odzyskiwanie danych z karty SD

Najbardziej popularne urządzenia, które określamy mianem pamięci FLASH to karty SDpendrive czy dyktafony. Ze względu na dość skomplikowaną budowę, bardzo ważne jest, aby kość pamięci nie została uszkodzona. Odzyskanie danych z karty SD czy z pendrive może być czasochłonne jednak jak najbardziej technicznie możliwe do wykonania.

Straciłeś zdjęcia?

Są takie chwile, te wyjątkowe, których nie można już powtórzyć. Aparaty umożliwiają nam zatrzymywanie tych momentów w obiektywie.

 

Straciłeś zdjęcia ze ślubu?

Z niepowtarzalnej podróży na Malediwy?

A może zdjęcia swojej córeczki jak była mała?

 

Możemy odzyskać zdjęcia z karty SD czy telefonów, jak również z urządzeń, na których są przechowywane takich jak pendrive czy dyski twarde.

Odzyskiwanie zdjęć z karty SD jest możliwe - możemy przywrócić Twoje utracone wspomnienia!

Jak odzyskać dane z karty SD, pendrive?

  1. Przede wszystkim nie korzystaj dalej z urządzenia, gdyż może to znacznie pogorszyć sprawę i skomplikować proces odzyskania danych.
  2. Skontaktuj się z profesjonalną firmą odzyskującą dane. Mamy oddziały w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Bielsku-Białej, a klientom z pozostałych regionów Polski oferujemy darmowy odbiór nośnika przez kuriera – wystarczy zadzwonić pod numer  509 737 945.
  3. W naszym Laboratorium zawsze rozpoczynamy od diagnozy, na podstawie której weryfikujemy uszkodzenia, dobieramy metodę odzyskania i na tej podstawie określamy koszty. Diagnoza w trybie ekonomicznym jest warunkowo bezpłatna i trwa 7 dni, można skorzystać również z trybów przyspieszonych. Koszty odzyskania danych zaczynają się już od 300 zł netto.

* więcej informacji w Cenniku.

Dowiedz się więcej, jak wygląda odzyskiwanie danych z karty SD

Porozmawiaj ze specjalistą o możliwości odzyskania danych w Twoim przypadku!

Zadzwoń

509 737 945