O nas

NASZE LABORATORIUM

Poznaj Laboratorium Danych, opinie naszych klientów świadczą o tym, że realizujemy zlecenia na najwyższym poziomie. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce mamy własne, profesjonalnie wyposażone laboratorium. Pracujemy w specjalistycznym pomieszczeniu przystosowanym do pracy na otwartym dysku w sterylnych warunkach tzw. Clean Roomie z komorą laminarną.

Mamy aż 96% skuteczność podczas odzyskiwania danych z dysków twardych i macierzy RAID, ponieważ nasze Laboratorium wyposażone jest w najnowszej generacji stacje diagnostyczne. Bazują one na najbardziej zaawansowanych algorytmach amerykańskiej i izraelskiej produkcji.

Przeczytaj o odzyskiwaniu danych z macierzy RAID >> tutaj.

Odzyskiwanie zaszyfrowanych danych

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z macierzy RAID. Obsługujemy wszystkie konfiguracje serwerów RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 i potrafimy odzyskać dane z macierzy RAID w praktycznie każdym przypadku. 

Jako jedni z nielicznych w Polsce potrafimy odzyskać dane z zaszyfrowanej bazy danych. Obsługujemy takie bazy jak SQL, Subiekt, Optima, Płatnik, Symfonia, Outlook, Thunderbird i wiele innych. Radzimy sobie ze wszystkimi rodzajami wirusów Ransomware, jednak jest to bardzo wąska dziedzina odzyskiwania danych. Świadczy to o bardzo wysokim stopniu zaawansowania naszego Laboratorium Danych, opinie i Referencje naszych klientów, które to potwierdzają znajdziecie poniżej.

Dowiedz się więcej na temat odzyskiwania baz danych >> tutaj.

Do odzyskiwania danych z telefonów wykorzystujemy najbardziej zaawansowane narzędzie do odzyskiwania danych z telefonów na świecie. UFED Touch Ultimate, bo o nim mowa, generuje raport, w którym można znaleźć: wiadomości SMS i MMS, historię połączeń, zdjęcia i filmy, kontakty, wpisy w kalendarzu, wiadomości e-mail, informacje o lokalizacji – GPS, a nawet tak szczegółowe dane jak miejsca logowania urządzenia do sieci WiFi. Raporty wygenerowanie z tego urządzenia są najbardziej wiarygodnym źródłem informacji na temat danych przechowywanych na telefonie, więc mogą być wykorzystywane jako ważny dowód w sądzie.

Odzyskujemy również dane z kart SD czy pendrive’ów, ponieważ mamy opracowaną specjalistyczną technologię dla nośników skonstruowanych w oparciu o monolith.

Odzyskiwanie danych z telefonu
Odzyskiwanie bazy danych SQL

Nasi  specjaliści to wysoko wykwalifikowani inżynierowie po studiach informatycznych i technicznych. Biorą aktywny udział w szkoleniach na całym świecie, sami opracowują metody i rozwiązania. Od 10 lat zdobywają doświadczenie poprzez pracę nad najróżniejszymi przypadkami utraty danych. Nasi technicy potrafią rozwiązywać problemy, których inne firmy się nie podejmują, ponieważ posiadają ogromne doświadczenie i ciągłe szkolenia.

LABORATORIUM DANYCH OPINIE I REFERENCJE

Laboratorium Danych Opinie
Laboratorium Danych Opinie

CERTYFIKATY I SZKOLENIA

certyfikat odzyskiwanie danych
Informatyka Śledcza

509 737 945

Porozmawiaj ze specjalistą o możliwości odzyskania danych w Twoim przypadku!