Odzyskiwanie danych w Gdańsku

Gdańsk jest jednym z dwóch pomorskich miast, w których znajdziesz punkty partnerskie Laboratorium Danych. Pierwszy z naszych gdańskich partnerów to DWOJKA.NET przy ul. Bzowej 3, który możesz odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00. Odzyskiwanie danych w Gdańsku możliwe jest również dzięki naszemu punktowi przyjęć ITDC przy ul. Stylowej 2e/74 (Gdańsk Borkowo), czynnemu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Jeśli szukasz szybkiej pomocy poza godzinami pracy punktów, możesz także skorzystać z bezpłatnego kuriera, który dostarczy nośnik z utraconymi danymi bezpośrednio do Labdata.

Gdańsk: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Specjalnością naszego warszawskiego laboratorium jest odzyskiwanie danych. Gdańsk to miasto, w którym możesz skorzystać z oferty naszego profesjonalnie wyposażonego laboratorium – bez konieczności dojazdu do Warszawy! Wystarczy, że dostarczysz nośnik, z którego utraciłeś dane, do jednego z gdańskich punktów partnerskich Labdata. Nasz partner profesjonalnie zabezpieczy nośnik i prześle go do warszawskiej siedziby Laboratorium Danych. Na miejscu zajmą się nim nasi technicy, którzy zdiagnozują problem, wybiorą metodę naprawy i skontaktują się z Tobą w celu uzyskania akceptacji. Po zaakceptowaniu naszej oferty przystąpimy do odzyskiwania danych z dostarczonego nośnika, a po ukończeniu prac prześlemy go z powrotem do punktu partnerskiego w Gdańsku.

Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy własnym laboratorium, wyposażonym w światowej klasy sprzęt produkcji izraelskiej i rosyjskiej. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać nawet najbardziej zaawansowane prace, takie jak choćby odzyskiwanie danych z RAID. Gdańsk jest miastem, w którym możesz odzyskać dane z dowolnego nośnika, m.in. dysku zewnętrznego, telefonu, pendrive’a, dysku SSD czy dysku HDD. Nie działamy jak niektóre serwisy komputerowe, które odzyskują dane przy okazji świadczenia innych usług – odzyskiwanie danych jest naszą główną i jedyną specjalizacją, dlatego jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Jeśli zależy Ci na odzyskaniu zdjęć z wakacji, pracy magisterskiej czy ważnych materiałów dla klienta, nie instaluj bezpłatnego oprogramowania i nie szukaj pomocy u zaprzyjaźnionego informatyka, który na co dzień sprzedaje komputery. Zamiast tego, powierz swój problem fachowcom z Labdata, którzy pomyślnie odzyskują dane w 96% przypadków.

Przywracanie danych w Gdańsku

Odzyskiwanie danych w Gdańsku to oferta skierowana do wszystkich osób, które utraciły cenne pliki wskutek uszkodzeń logicznych, fizycznych lub elektronicznych. Pomożemy w każdym przypadku, bez względu na to, czy utraciłeś dane podczas aktualizacji systemu, ataku hakerskiego, uszkodzenia sprzętu czy awarii zasilania. Jeśli zależy Ci na szybkim odzyskaniu danych, odwiedź naszego partnera w Gdańsku lub zamów bezpłatnie kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu. W trakcie całego procesu odzyskiwania danych jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy też na dodatkowe pytania związane z oferowanymi przez nas usługami.


ul. Bzowa 3

80-376 Gdańsk

(punkt przyjęć: DWOJKA.NET)

poniedziałek – piątek od 8:00 do 19:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl

ul. Stylowa 2e/74, Gdańsk Borkowo

80-180 Borkowo

(punkt przyjęć: ITDC)

poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl