Odzyskiwanie danych Poznań – jak to działa?

Odzyskiwanie danych

Słyszałeś kiedyś o takiej usłudze jak: odzyskiwanie danych (Poznań)? Jeśli nigdy nie straciłeś danych pewnie myślisz, że to się nie zdarza… Wyobraź sobie taką sytuację:

Jest 11:55 i właśnie biegniesz z rodziną na rynek, żeby pokazać im słynne koziołki poznańskie. W końcu wpadli tylko na weekend. Twoja mama zatrzymuje się jeszcze, żeby zrobić jedno zdjęcie. Jest już późno, więc ciągniesz ją za rękę, żeby się pospieszyła i w tym momencie jej telefon upada na ziemię i rozbija się o kostkę.

Twoja mama panikuje, Ty panikujesz, no i przegapicie koziołki. Poza rodzinnymi zdjęciami Twoja mama może stracić cenne kontakty do kontrahentów i klientów, które są w jej branży na wagę złota.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Odzyskamy wszystkie stracone dane, a Wy zdążycie jeszcze obejrzeć poznańskie koziołki. W Laboratorium Danych na co dzień zajmujemy się przypadkami, które mogą wydawać się beznadziejne. Z łatwością odzyskamy dane nie tylko z telefonu, ale również z laptopa, pendrive, karty SD i wielu, wielu innych.

Odzyskiwanie Danych z Dysku HDD, SSD

Odzyskiwanie danych z dysku (Poznań)

Twój komputer nie chce się włączyć? Niezależnie od tego, czy zalałeś go kawą, czy po prostu odmówił posłuszeństwa będziemy w stanie odzyskać Twoje pliki nawet w najgorszym przypadku.

Nasze Laboratorium jest wyposażone w specjalistyczny sprzęt,dzięki któremu bezpiecznie odzyskamy dane z dysku twardego. Odzyskanie danych z dysków HDD, SSD i SSHD to nasza codzienność.

Odzyskujemy dane zarówno w przypadku uszkodzeń logicznych (skasowanie danych, format dysku) jak i uszkodzeń mechanicznych (upadek, zalanie, przepięcie, uszkodzona elektronika itd.). Nasi technicy mogą pochwalić się 96% skutecznością. W przypadku pilnych interwencji pracujemy w trybie natychmiastowym 24/7, dzięki czemu możemy przywrócić Twoją firmę do działania tak szybko jak to jest tylko technicznie możliwe.

Koszty odzyskiwania danych z dysku zaczynają się:

  • od 1000 zł netto w przypadku dysków HDD
  • od 1200 zł netto w przypadku dysków SSD

Więcej informacji znajdziesz >> tutaj.

Czy odzyskiwanie danych z telefonu w Poznaniu jest możliwe?

Poza zdjęciami i ważnymi kontaktami w telefonie mieści się całe nasze życie (a przynajmniej znaczna jego część). Uszkodzenie telefonu i utrata danych może być więc nie tylko problematyczna, bo utracisz wspomnienia, ale również dlatego, że stracisz istotne dokumenty oraz inne pliki, ponieważ zawsze odkładałeś backup na później.

Nasi eksperci są w stanie odzyskać wszystko, co znajduje się na Twoim telefonie od smsów, przez zdjęcia, kontakty, dokumenty aż do historii z aplikacji takich jak np. Whatsapp. Niezależnie od przyczyny, będziemy w stanie odzyskać to, na czym Ci najbardziej zależy i jeszcze więcej.

Koszty odzyskiwania danych z telefonu zaczynają się od:

  • w przypadku uszkodzenia logicznego od 1100 zł netto,
  • w przypadku uszkodzenia fizycznego od 1400 zł netto.

Więcej informacji znajdziesz >> tutaj.

Ściąganie blokady z telefonu

Sposoby na odzyskiwanie danych z pendrive/karty SD (Poznań)

Pewnie masz w domu przynajmniej kilka nośników pendrive, na których przechowujesz różne dokumenty – od tych profesjonalnych przez osobiste. Łatwo jednak przez nieuwagę je uszkodzić, przez co wszystkie dane mogą zostać utracone.

Zdjęcia w aparatach zapisywane są na kartach pamięci. Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia na własny użytek, czy zajmujesz się tym profesjonalnie, uszkodzenie karty może przynieść wiele nieprzyjemnych skutków. Niestety kartę SD stosunkowo łatwo uszkodzić, ponieważ jest mała oraz krucha. Bardzo często zdarzają się również błędy logiczne, na które użytkownik nie ma żadnego wpływu.

Na szczęście odzyskiwanie danych z pendrive i kart SD w Poznaniu jest możliwe. Nasi technicy poradzą sobie z każdym rodzajem pendrive, niezależnie od uszkodzenia. Mamy opracowaną technologię odzyskiwania danych z nośników skonstruowanych w oparciu o monolith. Dzięki temu możemy skutecznie odzyskiwać dane z kart SD i pendrive’ów.

Koszty odzyskiwania danych z pendrive/karty SD zaczynają się od 1000 zł netto. Dokładnej wyceny dokonujemy na podstawie ekspertyzy, która na ten moment jest jeszcze bezpłatna – trwają ostatnie dni promocji, skorzystaj już teraz.

Odzyskiwanie danych z pendrive >> tutaj.

Odzyskiwanie danych z karty SD >> tutaj.

Co zrobić w przypadku utraty danych?

Przede wszystkim Pamiętaj, żeby nie odzyskiwać danych na własną rękę! Nie używaj żadnych programów do odzyskiwania danych. Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może pogorszyć sprawę i utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych. Najważniejsze jest szybkie działanie i przekazanie nośnika ekspertom.

Skontaktuj się z nami pod numerem 509 737 945 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych.

Możesz dostarczyć nośnik do naszego punktu przyjęć w Poznaniu przy ul. Sianowskiej 4A (punkt przyjęć JTC) lub zamówić bezpłatnego kuriera po odbiór nośnika >> wypełnij formularz.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, zapraszamy na Facebooka.

ul. Sianowska 4a

(punkt przyjęć: JTC)

poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00