Odzyskiwanie danych w Gdyni

Gdynia jest jednym z wielu polskich miast, w których możesz skorzystać z oferty Laboratorium Danych. Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, wcale nie musisz przyjeżdżać do stolicy, by skorzystać z usług Labdata. Wystarczy, że bezpłatnie zamówisz kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu i dostarczy go do naszego laboratorium. Odzyskiwanie danych w Gdyni jest możliwe bez względu na przyczynę utraty cennych plików. Odzyskujemy dane utracone w sposób fizyczny, logiczny i elektroniczny, na przykład wskutek awarii zasilania, przypadkowego skasowania, ataku hakerskiego czy uszkodzenia sprzętu.

Gdynia: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Naszą specjalnością jest odzyskiwanie danych. Gdynia to jedno z wielu miejsc na mapie Polski, z których odbieramy nośniki z utraconymi danymi. Po otrzymaniu pendrive’a, dysku HDD, telefonu czy dysku SSD nasi technicy przystępują do zdiagnozowania problemu i wybrania metody odzyskania plików. Następnie kontaktujemy się z klientem w celu przedstawienia indywidualnej oferty i uzyskania akceptacji. Do odzyskiwania danych przestępujemy dopiero po zaakceptowaniu zaprezentowanej oferty. Nośnik z odzyskanymi plikami odsyłamy do klienta z Gdyni tą samą drogą, a więc za pośrednictwem kuriera.

Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy własnym, profesjonalnie wyposażonym laboratorium. Zaawansowane zaplecze techniczne sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować nawet najbardziej skomplikowane usługi, takie jak odzyskiwanie danych z RAID. Gdynia jest miastem, w którym możesz odzyskać cenne pliki bez wychodzenia z domu. Zamiast więc próbować odzyskać dane za pomocą darmowych programów czy porad znalezionych na forach, skontaktuj się z Laboratorium Danych, przedstaw nam swój problem i poznaj profesjonalne rozwiązania. W przeciwieństwie do serwisów komputerowych, które odzyskują dane przy okazji świadczenia innych usług, Labdata specjalizuje się wyłącznie w odzyskiwaniu danych. Wieloletnie doświadczenie i dostęp do światowej klasy sprzętu sprawiają, że odzyskujemy pliki aż w 96% przypadków.

Przywracanie danych w Gdyni

Jesteśmy świadomi tego, że utrata zdjęć z wakacji, pracy magisterskiej czy dokumentacji biznesowej jest niezwykle stresującym doświadczeniem. Pierwszą reakcją na utratę danych jest zwykle szukanie pomocy na forum internetowym lub u znajomego informatyka, który na co dzień nie ma nic wspólnego z odzyskiwaniem plików. Warto pamiętać, że jakakolwiek nieprofesjonalna ingerencja utrudnia pracę fachowcom i zmniejsza szansę na odzyskanie danych. Jeśli więc doświadczyłeś utraty plików, zabezpiecz nośnik, zamów kuriera i zaufaj naszemu doświadczeniu. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej przywrócić utracone dokumenty. Na każdym etapie współpracy pozostajemy w kontakcie z klientem, odpowiadając na pytania i relacjonując przebieg operacji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat odzyskiwania utraconych danych, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – chętnie rozwiejemy ewentualne wątpliwości i podpowiemy, jak postępować bezpośrednio po utracie danych.


Odzyskiwanie danych