Odzyskiwanie danych w Łodzi

Łódź jest miastem, w którym znajdują się aż dwa punkty partnerskie Laboratorium Danych. Pierwszy z nich zlokalizowany jest w serwisie komputerowym BANSEK przy ul. Piotrkowskiej 85, otwartym od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 i w soboty w godzinach 10:00-15:00. Naszym drugim łódzkim punktem partnerskim jest Polkom przy ul. Siewnej 15, otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty bez wychodzenia z domu, możesz także bezpłatnie zamówić kuriera, który odbierze nośnik z wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

Łódź: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Specjalnością naszego laboratorium jest profesjonalne odzyskiwanie danych. Łódź to miasto, w którym możesz odzyskać dane utracone z dysku SSD i HDD, pendrive’a, dysku zewnętrznego i telefonu. Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy własnym, specjalistycznym laboratorium, dlatego oferujemy również profesjonalne odzyskiwanie danych z RAID. Łódź jest miastem, w którym możesz skorzystać ze specjalistycznej pomocy naszego warszawskiego laboratorium – bez konieczności dojazdu do Warszawy! Wystarczy, że dostarczysz nośnik z utraconymi danymi do jednego z naszych łódzkich punktów przyjęć. Nasi partnerzy zabezpieczą nośnik i prześlą go do Laboratorium Danych, gdzie specjaliści z Labdata zdiagnozują problem i skontaktują się z Tobą w celu zaakceptowania oferty. Po uzyskaniu zgody na naprawę odzyskamy utracone dane, po czym odeślemy nośnik z powrotem do punktu oferującego odzyskiwanie danych w Łodzi, gdzie będzie czekał na odbiór.

Przywracanie danych w Łodzi

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych utraconych wskutek uszkodzeń fizycznych, logicznych i elektronicznych, takich jak awaria zasilania, uszkodzenie sprzętu, wirus czy przypadkowe skasowanie danych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Dysponujemy zaawansowaną wiedzą w zakresie odzyskiwania danych, dlatego wyróżnia nas 96% skuteczność. Nie próbuj ratować danych na własną rękę – zaufaj doświadczonym specjalistom z Labdata!


ul. Piotrkowska 85

90-423 Łódź

(punkt przyjęć: BANSEK)

poniedziałek – piątek od 10:00 do 18:00

sobota 10:00 – 15:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl

ul. Siewna 15

90-423 Łódź

(punkt przyjęć: Polkom)

poniedziałek – piątek od 10:00 do 18:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl