Odzyskiwanie Danych Łódź

Specjalnością naszego laboratorium jest profesjonalne odzyskiwanie danych – Łódź to miasto, w którym możesz odzyskać dane utracone z dysku SSD i HDD, pendrive’a, dysku zewnętrznego i telefonu. Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy własnym, specjalistycznym laboratorium, dlatego oferujemy również profesjonalne odzyskiwanie danych z RAID. Łódź jest miastem, w którym możesz skorzystać ze specjalistycznej pomocy naszego warszawskiego laboratorium – bez konieczności dojazdu do Warszawy! Wystarczy, że dostarczysz nośnik z utraconymi danymi do jednego z naszych łódzkich punktów przyjęć. Nasi specjaliści  zdiagnozują problem i skontaktują się z Tobą w celu zaakceptowania oferty. Po uzyskaniu zgody odzyskujemy Twoje dane!

Odzyskiwanie danych z dysku twardego (Łódź) to nasza specjalność

W naszej ofercie znajdziecie między innymi odzyskiwanie danych z dysku twardego. Przywracamy  dane utracone wskutek uszkodzeń fizycznych, logicznych i elektronicznych, takich jak awaria zasilania, uszkodzenie sprzętu, wirus czy przypadkowe skasowanie danych i wiele innych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Dysponujemy zaawansowaną wiedzą w zakresie odzyskiwania danych, wieloletnim doświadczeniem i jednym z najbardziej zaawansowanych laboratoriów w Polsce, dlatego wyróżnia nas aż 96% skuteczność. Nie próbuj ratować danych na własną rękę – zaufaj doświadczonym specjalistom z Laboratorium Danych!

Koszty odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD zaczynają się od 1000 zł netto w przypadku uszkodzeń fizycznych i 1400 zł netto w przypadku uszkodzeń mechanicznych.

W przypadku dysków SSD, koszty zaczynają się od 1200 zł netto.

Więcej informacji na temat: odzyskiwanie danych z dysku Łódź znajdziecie >> tutaj.

odzyskiwanie danych z dysku łódź
Jak ściągnąć blokadę z telefonu Huawei, Samsung

Odzyskiwanie danych z telefonu (Łódź) – czy to możliwe?

Telefon jest jednym z najczęściej używanych przez nas urządzeń. To nasza baza danych, mini komputer do korzystania z przeglądarki, aparat, notatnik, kalendarz – telefon to nasz elektroniczny mózg. Utrata danych z telefonu może nieść za sobą poważne konsekwencje. Niejednokrotnie wydobywaliśmy z pamięci telefonów dane, które służą jako ważne dowody w sprawach sądowych, kontakty do kluczowych kontrahentów, czy po prostu wspomnienia z dalekich podróży.

Od niedawna możemy pochwalić się również najnowszą technologią do ściągania blokady z telefonów – więcej informacji na ten temat znajdziecie >> tutaj.

Koszty odzyskiwanie danych z telefonu zaczynają się od 1100 zł netto w przypadku uszkodzeń fizycznych i 1400 zł netto w przypadku uszkodzeń mechanicznych.

Więcej informacji na temat: odzyskiwanie danych z telefonu (Łódź) znajdziecie >> tutaj.

Odzyskiwanie bazy danych Łódź

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce opracowaliśmy specjalną technologię, która umożliwia nam odzyskiwanie bazy danych po ataku hakerskim. Jeśli Twoja firma przestała funkcjonować, z powodu utraty bazy danych, niezwłocznie skontaktuj się z naszym laboratorium. Koszty odzyskiwania bazy danych są ustalanie indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania przypadku. Dobra wiadomość jest taka, że mamy bardzo wysoką skuteczność i praktycznie każdą bazę danych jesteśmy w stanie odzyskać.

Więcej informacji na temat odzyskiwania zaszyfrowanej bazy danych znajdziecie >>tutaj.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Łódź

Naszą główną specjalizacją jest odzyskiwanie danych z macierzy RAID – choć są to bardzo zaawansowane technologicznie przypadki możemy się pochwalić aż 96% skutecznością! Zajrzyjcie do zakładki >> o nas, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat wyposażenia naszego Laboratorium, które umożliwia nam pracę na macierzach RAID jak również referencje od naszych zadowolonych klientów.

Jeśli sprawa jest pilna, dzięki własnemu laboratorium, możemy wykonać diagnozę nawet w kilka godzin. Tryb ekspresowy gwarantuje również pracę po godzinach i w weekendy. Dzięki czemu jesteśmy w bardzo krótkim czasie przywrócić Twoją firmę do działania.

Koszty odzyskiwania danych z macierzy RAID określamy na podstawie diagnostyki. W trybie ekspresowym diagnoza kosztuje 800 zł netto za dysk. Odzyskiwanie danych zaczyna się od 1500 zł netto za dysk.

Odzyskiwanie danych Łódź – jak to działa?

Jeśli straciłeś dane, pamiętaj, aby nie próbować odzyskiwać ich na własną rękę. Oddaj swój nośnik w ręce profesjonalistów, gdyż osoba nie posiadająca odpowiedniego doświadczenia i zaawansowanego sprzętu może wyrządzić nieodwracane szkody.

Przekaż nośnik na diagnostykę do naszego oddziału w Łodzi przy ul. Piotrowskiej 85 (punkt przyjęć: BANSEK) lub zamów kuriera po odbiór nośnika wypełniając formularz >> tutaj. Jeśli wolisz nadać przesyłkę w Paczkomacie, wypełnij ten formularz i ciesz się wygodą przekazania przesyłki do naszego Laboratorium, kiedy tylko masz czas. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym Laboratorium pod numerem 509 737 945.

 

Chcesz być na bieżąco z naszym aktualnościami? Sprawdź naszego Facebooka.

Odzyskiwanie danych

ul. Piotrkowska 85

(punkt przyjęć: BANSEK)

poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00

sobota 10:00 – 15:00