Odzyskiwanie danych Olsztyn

Odzyskiwanie danych Olsztyn to nasza specjalność

Specjalnością naszego laboratorium jest odzyskiwanie danych – Olsztyn to miasto, w którym znajdziecie oddział partnerski Laboratorium Danych. Jako jedna z nielicznych polskich firm dysponujemy własnym laboratorium wyposażonym w światowej klasy sprzęt produkcji izraelskiej i amerykańśkiej. Oznacza to, że jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające operacje, takie jak choćby odzyskiwanie danych z RAID. W naszym Laboratorium możesz odzyskać dane m.in. pendrive’a, karty SD, telefonu, dysku HDD, dysku SSD i innych. Nasi technicy każdego dnia odzyskują dane z różnego rodzaju nośników, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy wyróżnia nas 96% skuteczność.

Odzyskiwanie danych – krok po kroku

Proces odzyskiwania danych zawsze zaczynamy od ekspertyzy, na podstawie której dobieramy technologię, określamy możliwości i przedstawiamy koszty. Jeśli je akceptujesz działamy dalej i odzyskujemy Twoje dane.

Odzyskiwanie danych

W naszym laboratorium zajmujemy się odzyskiwaniem danych zarówno w przypadku uszkodzeń logicznych (skasowanie danych, niepomyślna aktualizacja, brak dostępu do danych), jak i fizycznych (upadek, zalanie, awaria zasilania, przepięcie, wstrząs, uszkodzenie podzespołów, zużycie komponentów itd.). Odzyskujemy dane z następujących nośników:

  • telefony
  • dyski twarde HDD i SSD
  • macierze RAID
  • pendrive’y
  • karty SD

Specjalizujemy się również w odzyskiwaniu zaszyfrowanej bazy danych. Dowiedz się więcej >> tutaj.

Jak odzyskać dane w Olsztynie?

Przede wszystkim nie próbuj odzyskiwać danych na własną rękę! Nie używaj żadnych darmowych programów do odzyskiwania danych – może to przynieść sporo szkód i znacznie utrudnić odzyskiwanie danych. Najważniejsze jest szybkie działanie i przekazanie nośnika ekspertom.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami pod numerem 509 737 945 i opowiedz nam o swoim przypadku – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych.

Możesz dostarczyć nośnik do naszego punktu przyjęć w Olsztynie przy ul. St. Żeromskiego 24f (punkt przyjęć reGENERACJA) lub zamówić bezpłatnego kuriera po odbiór nośnika >> wypełnij formularz. Wolałbyś nadać przesyłkę w Paczkomacie? Wypełnij >> ten formularz.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, zapraszamy na Facebooka.

ul. St. Żeromskiego 24f

(punkt przyjęć: reGENERACJA)

poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00