Odzyskiwanie danych w Olsztynie

Olsztyn to jedno z dwóch miast w województwie warmińsko-mazurskim, w których możesz skorzystać z oferty Laboratorium Danych. Osoby zainteresowane usługami Labdata zapraszamy do naszego punktu partnerskiego Regeneracja zlokalizowanego przy ul. Żeromskiego 24 F w Olsztynie. Nośnik, z którego utraciłeś dane, możesz dostarczyć naszemu partnerowi od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a także w soboty między 9:00 a 14:00. Jeśli chcesz skorzystać z oferty Laboratorium Danych poza godzinami otwarcia punktu, możesz bezpłatnie zamówić kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu.

Olsztyn: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Specjalnością naszego laboratorium jest odzyskiwanie danych. Olsztyn to miasto, w którym możesz skorzystać z oferty warszawskiego Laboratorium Danych bez konieczności dojazdu do stolicy. Wystarczy, że przekażesz nośnik naszemu partnerowi w Olsztynie, który profesjonalnie go zabezpieczy i prześle do siedziby Labdata. Tam zajmą się nim nasi technicy, którzy szybko zdiagnozują problem i zaplanują dalsze kroki. Po uzyskaniu akceptacji od klienta rozpoczniemy proces odzyskiwania plików z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Następnie odeślemy nośnik do punktu oferującego odzyskiwanie danych w Olsztynie.

Przywracanie danych w Olsztynie

Jako jedna z nielicznych polskich firm dysponujemy własnym laboratorium wyposażonym w światowej klasy sprzęt produkcji izraelskiej i rosyjskiej. Oznacza to, że jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające operacje, takie jak choćby odzyskiwanie danych z RAID. Olsztyn jest miastem, w którym możesz odzyskać dane z dowolnego nośnika, m.in. pendrive’a, telefonu, dysku HDD, dysku SSD i dysku zewnętrznego. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych, co oznacza, że jest to jedyna dziedzina naszej działalności. Nasi technicy każdego dnia odzyskują dane z różnego rodzaju nośników, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy wyróżnia nas 96% skuteczność. Chcesz wiedzieć więcej na temat odzyskiwania danych? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


ul. St. Żeromskiego 24 F

10-354 Olsztyn

punkt przyjęć: Regeneracja)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

sobota od 9:00 do 14:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl