Czy możesz odzyskać skasowane dane w Rzeszowie?

Właśnie biegniesz na spotkanie z klientem – umówiłeś się w restauracji niedaleko Rzeszowskiego Ratusza i nerwowo próbujesz przypomnieć sobie najważniejsze zasady negocjacji, które poznałeś na ostatnim szkoleniu. W końcu szykuje się duży kontrakt do podpisania. Przeglądasz jeszcze na szybko screeny slajdów na telefonie, oczywiście wypada Ci z ręki prosto do śniegu.

Jak to z iPhone’ami bywa – wystarczy odrobina wody i już jest po wszystkim. Podnosisz go z zapartym tchem, ale telefon nie chce się włączyć. Panikujesz. Nie dość, że możesz się spóźnić na spotkanie, to straciłeś swój punkt kontaktu ze światem.

Mamy jednak dobrą wiadomość – wszystko da się odzyskać i odwrócić! Nasi specjaliści w Laboratorium są w stanie odzyskać wszystkie Twoje dane nawet w 24h. Zaufało nam już tysiące osób.

 

Jak odzyskać dane z telefonu w Rzeszowie?

Bez telefonu trudno sobie wyobrazić życie. W końcu to dzięki niemu kontaktujesz się ze światem zewnętrznym i jest Twoim podręcznym dyskiem do przechowywania dokumentów.   Dlatego wiemy jak uszkodzenie telefonu i utrata danych może być uciążliwa – nie tylko personalnie, ale również profesjonalnie.

Jesteśmy w stanie odzyskać wszystkie Twoje dane – nie tylko smsy, ale też zdjęcia, kontakty, dokumenty, a nawet historię z aplikacji takich jak Telegram czy Whatsapp. Niezależnie od przyczyny, będziemy w stanie odzyskać to, na czym Ci najabrdziej zależy i jeszcze więcej.

 

Czy można odzyskać dane z komputera w Rzeszowie?

Twój laptop odmówił posłuszeństwa? Nieważne zalałeś komputer herbatą czy po prostu nie chce działać, z łatwością odzyskamy firmowe oraz osobiste pliki, które mogły zostać utracone, gdy Twój komputer został uszkodzony.

Dzięki naszym specjalistom i specjalistycznemu sprzętowi poradzimy sobie z każdym, nawet najgorszym przypadkiem – nawet jeśli nie widzisz nadzei na rozwiązanie problemu. Nasi eksperci na co dzień odzyskują dane z dysków HDD, SSD i SSHD, macierzy RAID.

 

Odzyskiwanie danych z karty SD w Rzeszowie

Robisz zdjęcia amatorsko? A może to Twój sposób na życie? Niezależnie od powodu utrata zdjęć może być smutna i bolesna. W aparatach fotografie są przechowywane na kartach pamięci – niestety są one na tyle małe i kruche, że łatwo je uszkodzić.

Jednak nie musisz się martwić! Możemy Cię zapewnić, że zrobimy wszystko, żeby Twoje zdjęcia oraz inne dane wróciły do Ciebie bezpiecznie. Przynieś nośnik do punktu Virtual Future na Zamkowej 7/4, a my zajmiemy się resztą.

 

Czy w Rzeszowie da się odzyskać dane z pendrive?

Pewnie nie raz zdążyłeś się przekonać jak kruche są te urządzenia – wystarczy jeden niefortunny ruch i Twój pendrive może np. zostać wyłamany z komputera.

Na szczęście odzyskiwanie danych z pendrive w Rzeszowie jest możliwe. Nasi technicy poradzą sobie z każdym rodzajem pendrive, niezależnie od uszkodzenia.

Co zrobić w przypadku utraty danych?

Przede wszystkim Pamiętaj, żeby nie odzyskiwać danych na własną rękę! Nie używaj żadnych programów do odzyskiwania danych. Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może pogorszyć sprawę i utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych.

Skontaktuj się z nami pod numerem 509 737 945– odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych.

Odwiedź nasz punkt na Zamkowej 7/4, Wita Stwosza 64 lub Kazimierza Pułaskiego 3 w których przyjmiemy Twój nośnik i zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Jeśli wolisz, możemy zamówić kuriera dla Ciebie w dowolne miejsce. Więcej informacji znajdziesz w [cenniku].

kontakt@labdata.pl

509 737 945

ul. Zamkowa 7/4

2 piętro nad sklepem myśliwskim Avant

(punkt przyjęć: Virtual Future)

poniedziałek – piątek od 9:30 do 18:00

sobota od 10:00 do 14:00

ul. Kazimierza Pułaskiego 3

(punkt przyjęć: Technicy Magicy)

poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00

ul. Wita Stwosza 64

(punkt przyjęć: Merido Sp z o.o.)

poniedziałek – piątek: 8:00 do 16:00