Odzyskiwanie danych Rzeszów - jak to działa?

Przyszłoby Ci kiedyś do głowy, że będziesz wpisywał w przeglądarkę Google hasło: odzyskiwanie danych Rzeszów? Prawdopodobnie nie. Ale skoro tutaj trafiłeś to prawdopodobnie właśnie zdarzyła Ci się nieprzewidziana sytuacja… Czy może ta historia brzmi znajomo?

Właśnie biegniesz na spotkanie z klientem – umówiłeś się w restauracji niedaleko Rzeszowskiego Ratusza i nerwowo próbujesz przypomnieć sobie najważniejsze zasady negocjacji, które poznałeś na ostatnim szkoleniu. W końcu szykuje się duży kontrakt do podpisania. Przeglądasz jeszcze na szybko screeny slajdów na telefonie, oczywiście wypada Ci z ręki prosto do śniegu. Jak to z iPhone’ami bywa – wystarczy odrobina wody i już jest po wszystkim. Podnosisz go z zapartym tchem, ale telefon nie chce się włączyć. Panikujesz. Nie dość, że możesz się spóźnić na spotkanie, to straciłeś swój punkt kontaktu ze światem.

Mamy jednak dobrą wiadomość – pomożemy Ci odzyskać dane! Nasi specjaliści w Laboratorium są w stanie odzyskać wszystkie Twoje dane nawet w 24h. Zaufało nam już tysiące osób.

Odzyskiwanie danych z telefonu Rzeszów

Bez telefonu trudno sobie wyobrazić życie. W końcu to dzięki niemu kontaktujesz się ze światem zewnętrznym i jest Twoim podręcznym dyskiem do przechowywania dokumentów.   Dlatego wiemy jak uszkodzenie telefonu i utrata danych może być uciążliwa – nie tylko personalnie, ale również profesjonalnie.

Jesteśmy w stanie odzyskać wszystkie Twoje dane – nie tylko smsy, ale też zdjęcia, kontakty, dokumenty, a nawet historię z aplikacji takich jak Telegram czy Whatsapp. Niezależnie od przyczyny, będziemy w stanie odzyskać to, na czym Ci najabrdziej zależy i jeszcze więcej.

Przeczytaj o odzyskiwaniu danych z telefonu w Rzeszowie >> tutaj.

odzyskiwanie danych z telefonu
Odzyskiwanie Danych z Dysku HDD, SSD

Odzyskiwanie danych z dysku Rzeszów

Twój laptop odmówił posłuszeństwa? Nieważne zalałeś komputer herbatą czy po prostu nie chce działać, z łatwością odzyskamy firmowe oraz osobiste pliki, które mogły zostać utracone, gdy Twój komputer został uszkodzony.

Dzięki naszym specjalistom i specjalistycznemu sprzętowi poradzimy sobie z każdym, nawet najgorszym przypadkiem – nawet jeśli nie widzisz nadzei na rozwiązanie problemu. Nasi eksperci na co dzień odzyskują dane z dysków HDD, SSD i SSHD, macierzy RAID.

Koszty odzyskiwania danych z dysku HDD zaczynają się od 1000 zł netto.

W przypadku dysków SSD koszty zaczynają się od 1200 zł netto.

Dokładnej wyceny dokonujemy na podstawie ekspertyzy – trwa promocja, dzięki której diagnoza w trybie standardowym jest bezpłatna. Więcej informacji znajdziesz w cenniku.

Czy w Rzeszowie da się odzyskać dane z pendrive?

Pewnie nie raz zdążyłeś się przekonać jak kruche są te urządzenia – wystarczy jeden niefortunny ruch i Twój pendrive może np. zostać wyłamany z komputera.

Na szczęście odzyskiwanie danych z pendrive w Rzeszowie jest możliwe. Nasi technicy poradzą sobie z każdym rodzajem pendrive, niezależnie od uszkodzenia.

Więcej informacji na temat odzyskiwania danych z pendrive znajdziesz >> tutaj.

Jak odzyskać dane z karty SD w Rzeszowie

Robisz zdjęcia amatorsko? A może to Twój sposób na życie? Niezależnie od powodu utrata zdjęć może być smutna i bolesna. W aparatach fotografie są przechowywane na kartach pamięci – niestety są one na tyle małe i kruche, że łatwo je uszkodzić.

Jednak nie musisz się martwić! Możemy Cię zapewnić, że zrobimy wszystko, żeby Twoje zdjęcia oraz inne dane wróciły do Ciebie bezpiecznie. 

Więcej informacji na temat odzyskiwania danych z karty SD znajdziesz >> tutaj.

Jak odzyskać dane w Rzeszowie?

Przede wszystkim nie próbuj odzyskiwać danych na własną rękę! Nie używaj żadnych darmowych programów do odzyskiwania danych. Brak specjalistycznych narzędzi, wiedzy i doświadczenia może pogorszyć sprawę i utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych nawet przez profesjonalne Laboratorium. Najważniejsze jest szybkie działanie i przekazanie nośnika ekspertom.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami pod numerem 509 737 945 i opowiedz nam o swoim przypadku – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych.

Możesz dostarczyć nośnik do naszego punktu przyjęć w Rzeszowie przy ul. Zamkowa 7/4 (punkt przyjęć Virtual Future, 2 piętro) lub zamówić bezpłatnego kuriera po odbiór nośnika >> wypełnij formularz. Wolałbyś nadać przesyłkę w Paczkomacie? Wypełnij >> ten formularz.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, zapraszamy na Facebooka.

Odzyskiwanie danych

ul. Zamkowa 7/4

2 piętro nad sklepem myśliwskim Avant

(punkt przyjęć: Virtual Future)

poniedziałek – piątek od 9:30 do 18:00

sobota od 10:00 do 14:00