Odzyskaj dane z telefonu, dysku, karty SD czy pendrive w Krakowie

Odzyskiwanie danych z telefonu Kraków

Straciłeś cenne dane i szukasz informacji jak odzyskać dane z androida lub iPhone? W naszym Laboratorium na co dzień zajmujemy się takimi przypadkami. Korzystamy z najlepszego sprzętu do odzyskiwania danych UFED Touch Ultimate. Możemy odzyskać dane z prawie każdego uszkodzonego mechanicznie telefonu, nawet z zalanego telefonu. Możemy pomóc również w przypadku skasowanych smsów, zdjęć, kontaktów i innych danych przechowywanych na telefonie. Potrafimy odzyskać dane także w przypadku aktualizacji, wirusów lub innych błędów logicznych.

Odzyskiwanie danych z dysku Kraków

Utrata danych z dysku twardego może stanowić poważny problem dla właściciela dysku. Na dyskach najczęściej przechowujemy ważne dokumenty firmowe, bazy danych, różnego rodzaju projekty i prace, ponadto zdjęcia i filmy, które są skarbnicą naszych wspomnień z ważnych wydarzeń życiowych czy wyjątkowych podróży.

Nasze Laboratorium jest wyposażone w specjalistyczny sprzęt, by przeprowadzić odzyskiwanie danych z dysku twardego. Nasi eksperci na co dzień odzyskują dane z dysków HDD, SSD i SSHD.

Wystarczy przekazać dysk twardy do naszego oddziału w Krakowie przy ulicy Starowiślnej 69, a nasi technicy zrobią wszystko, co w ich mocy, by odzyskać dane.

Odzyskiwanie danych z karty SD Kraków

Straciłeś zdjęcia ze ślubu? A może swojego małego dziecka? Karta SD pod koniec podróży poślubnej na Malediwy przestała działać pochłaniając wszystkie dotychczas zrobione zdjęcia cudownych plaż i pięknych zachodów słońca? A może jesteś fotografem i uszkodziła się karta, na której przechowujesz zdjęcia swoich klientów?

Spokojnie – zajmujemy się odzyskiwaniem danych z kart SD. Wystarczy przekazać nośnik do naszego punktu w Krakowie na Starowiślnej 69, a my zajmiemy się resztą.

Odzyskiwanie danych z pendrive Kraków

Pendrive’y to wyjątkowo przydatne urządzenia, z których większość z nas korzysta na co dzień.  Jednak te małe urządzenia są podatne na uszkodzenia. Wystarczy, przez przypadek zahaczyć o wpięty do komputera pendrive – ta drobna nieuwaga, bardzo często może skończyć się wyłamaniem i uszkodzeniem mechanicznym nośnika. 

Na szczęście odzyskiwanie danych z pendrive w Krakowie jest możliwe. Nasi technicy poradzą sobie zarówno z prostymi konstrukcjami jak i konstrukcjami monolitycznymi. 

Odzyskiwanie danych z RAID Kraków

Co zrobić w przypadku utraty danych?

Pamiętaj, żeby nie odzyskiwać danych na własną rękę! Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może pogorszyć sprawę i utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych.

Skontaktuj się z nami pod numerem 509 737 945 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych z telefonu.

Jeśli jesteś zdecydowany wystarczy dostarczyć nośnik do naszego oddziału. Znajdziesz nas w Krakowie na ulicy Starowiślnej 69. Jeśli tak byłoby wygodniej możemy bezpłatnie zamówić kuriera po odbiór nośnika.

Więcej informacji znajdziesz w [cenniku].

Dowiedz się, jak wygląda proces odzyskiwania danych w naszym Laboratorium >> tutaj

Dowiedz się więcej na temat naszego Laboratorium i poznaj opinie klientów >> tutaj 

ul. Starowiślna 69

31-052 Kraków

poniedziałek – piątek od 10:00 do 18:00

sobota od 10:00 do 14:00

punkt przyjęć: PC TOP SERWIS

Zadzwoń 509 737 945

kontakt@labdata.pl