Odzyskiwanie danych Katowice

Czy przyszłoby Ci do głowy, że będziesz wpisywał w wyszukiwarkę hasło “odzyskiwanie danych Katowice”? Jakiś czas temu pewnie nie, ale skoro tutaj trafiłeś musiała wydarzyć Ci się jedna z nieprzewidzianych sytuacji, z którymi spotykamy się każdego dnia.

Oto jedna z takich historii. 

Typowa sobota. Biegasz po Galerii Katowickiej, żeby jak najszybciej zrobić zakupy. Chwila nieuwagi i… Twój telefon spada ze schodów ruchomych. Nie dość, że ekran pękł, to jeszcze nie chce się włączyć. Myślisz o wszystkich zdjęciach i wspomnieniach, których pewnie już nie odzyskasz.

Ale zaraz, zaraz! Ostatnio znajomy opowiadał Ci, że odzyskiwał dane w oddziale Laboratorium Danych w Katowicach.

odzyskiwanie danych raid 1

Czy jest możliwe odzyskiwanie danych z dysku Katowice?

Prowadzisz firmę i straciłeś cenne dane przechowywane na dysku twardym lub w Macierzy RAID? Nie wiesz jak odzyskać dane, projekty, bazy danych, dokumenty firmowe? W Laboratorium Danych w Katowicach zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysków twardych HDD, SSD, SSHD.

Potrafimy przywrócić dane zarówno w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików, błędów logicznych, a także wirusów. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego jest możliwe w przypadku zalania, głowic uszkodzonych w wyniku upadku bądź wstrząsu, jak i w wielu innych wypadkach.

Pamiętaj, że samodzielne próby odzyskania danych darmowymi programami lub otwieranie dysku w warunkach nielaboratoryjnych może tylko pogorszyć sytuację.

Koszty odzyskiwania danych z dysku zaczynają się od 1100 zł netto w przypadku uszkodzenia logicznego i od 1400 zł netto w przypadku uszkodzenia mechanicznego.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz >>tutaj.

Odzyskiwanie danych z telefonu Katowice – jak to zrobić?

Nie wiesz jak odzyskać dane z iPhone’a? Nie wiesz, gdzie w Katowicach możesz znaleźć profesjonalną firmę, która zajmuje się odzyskiwaniem danych z telefonu? Skontaktuj się z Laboratorium Danych w Katowicach przekonaj się, że potrafimy robić rzeczy niemożliwe.

W naszym Laboratorium w Katowicach na co dzień odzyskujemy dane z telefonów. Odzyskiwane danych z uszkodzonego telefonu, jak i odzyskiwanie danych ze sprawnego telefonu to nasza specjalność. Odzyskujemy dane z telefonów: iPhone, Samsung, Huawei, LG, Nokia, Microsoft, Lumia, Xiaomi.

Odzyskujemy skasowane dane z telefonów: zdjęcia, filmy, smsy, kontakty, historia połączeń, dane lokalizacyjne, dane logowania do wi-fi, dane z aplikacji WhatsApp i wiele innych.

Dysponujemy najlepszym urządzeniem na świecie do odzyskiwania danych UFED Touch Ultimate oraz najnowszymi aktualizacjami, dzięki czemu przygotowywane przez nas raporty mogą służyć jako cenne dowody w sądzie. Zajmujemy się również informatyką śledczą.

Koszty odzyskiwania danych z telefonu zaczynają się od 1100 zł netto.

Więcej informacji znajdziesz >> tutaj.

Odzyskiwanie danych iphone

Odzyskiwanie zaszyfrowanej bazy danych

Utrata bazy danych firmy bardzo często wiąże się bezpośrednio z brakiem dostępu do oferty czy stanów magazynowych przedsiębiorstwo, co często generuje ogromne straty. Bez względu na to, czy utraciłeś dane wskutek awarii systemu, czy ataku hakerskiego wirusem Ransomware, nasi doświadczeni technicy niezwłocznie zajmą się rozwiązaniem Twojego problemu i pomogą w przywróceniu utraconych danych

Koszty odzyskiwania zaszyfrowanej bazy danych określamy na podstawie ekspertyzy. Jeśli sprawa jest pilna oferujemy tryb ekspresowy, podczas którego pracujemy po godzinach i w weekendy.

Więcej informacji znajdziesz >> tutaj.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata danych z macierzy RAID generuje straty, blokuje działalność firmy i powoduje niepotrzebny stres. Dysponujemy własnym laboratorium wyposażonym w najlepszy sprzęt do odzyskiwania danych z RAID, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne wsparcie techniczne – bez względu na rodzaj i zaawansowanie uszkodzenia.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID to usługa skierowana do użytkowników wszystkich poziomów RAID.

Koszty odzyskiwania danych z macierzy RAID zaczynają się od 1500 zł netto za dysk. Dokładnej wyceny dokonujemy na podstawie ekspertyzy, która w trybie standardowym jest bezpłatna i trwa do 7 dni. Oferujemy również tryb ekspresowy (800 zł netto za dysk) i wtedy diagnoza jest przeważnie w ciągu kilku godzin.

Więcej informacji znajdziesz >> tutaj.

Odzyskiwanie danych z karty SD lub pendrive – najlepsze sposoby w Katowicach

Straciłeś zdjęcia z wesela swoich klientów? A może z jakiegoś powodu zniknęły zdjęcia z bardzo ważnej sesji zdjęciowej, od której zależy podpisanie ważnego kontraktu? A może po prostu stracieś zdjęcia z podróży na Zanzibar? Utrata zdjęć bez względu na okoliczności może być bolesna. Na szczęście nasi doświadczeni technicy mogą pochwalić się bardzo wysoką skutecznością w odzyskiwaniu zdjęć i filmów z kart SD. Dowiedz się więcej >>tutaj.

Na pendrive’ach przechowujesz wiele ważnych danych, zdjęć, projektów, dokumentów. Wiemy, że czasem może Ci się omsknąć ręka i przez przypadek usuniesz dane, albo pendrive po prostu przestanie działać.

Dobra wiadomość jest taka, że nasze Laboratorium Danych w Katowicach jest wyposażone w odpowiedni sprzęt do odzyskiwania danych z pendrive, a nasi technicy bez problemu radzą sobie z różnymi przypadkami. Dowiedz się więcej >>tutaj.

Koszty odzyskiwania danych z pamięci flash zaczynają się od 1000 zł netto. Dokładną wycenę przygotowujemy na podstawie diagnozy, która na ten moment jest jeszcze bezpłatna.

Wrocławska 7

(punkt przyjęć: Kraina Komputerów)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

Odzyskiwanie danych