Odzyskiwanie danych Katowice

Jak odzyskać stracone dane w Katowicach?

Typowa sobota. Biegasz po Galerii Katowickiej, żeby jak najszybciej zrobić zakupy spożywcze i kupić wszystkie potrzebne rzeczy.

Chwila nieuwagi i… Twój telefon spada ze schodów ruchomych. Nie dość, że ekran pękł, to jeszcze nie chce się włączyć. Myślisz o wszystkich zdjęciach i wspomnieniach, których pewnie już nie odzyskasz.

Ale zaraz, zaraz! Ostatnio znajomy opowiadał Ci, że odzyskiwał dane w oddziale Laboratorium Danych w Katowicach, przy ul. Wrocławskiej 7.

Jak odzyskać dane z telefonu w Katowicach?

Nie wiesz jak odzyskać dane z iPhone’a? Nie wiesz, gdzie w Katowicach możesz znaleźć profesjonalną firmę, która zajmuje się odzyskiwaniem danych z telefonu? Skontaktuj się z Laboratorium Danych w Katowicach przy ul. Wrocławskiej 7 i przekonaj się, że potrafimy robić rzeczy niemożliwe.

W naszym Laboratorium w Katowicach na co dzień odzyskujemy dane z telefonów. Odzyskiwane danych z uszkodzonego telefonu, jak i odzyskiwanie danych ze sprawnego telefonu to nasza specjalność. Odzyskujemy dane z telefonów: iPhone, Samsung, Huawei, LG, Nokia, Microsoft, Lumia, Xiaomi.

Odzyskujemy skasowane dane z telefonów: zdjęcia, filmy, smsy, kontakty, historia połączeń, dane lokalizacyjne, dane logowania do wi-fi, dane z aplikacji WhatsApp i wiele innych.

Dysponujemy najlepszym urządzeniem na świecie do odzyskiwania danych UFED Touch Ultimate oraz najnowszymi aktualizacjami, dzięki czemu przygotowywane przez nas raporty mogą służyć jako cenne dowody w sądzie. Zajmujemy się również informatyką śledczą.

Czy da się odzyskać dane z dysku w Katowicach?

Prowadzisz firmę i straciłeś cenne dane przechowywane na dysku twardym lub w Macierzy RAID? Nie wiesz jak odzyskać dane, projekty, bazy danych, dokumenty firmowe? W Laboratorium Danych w Katowicach zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysków twardych HDD, SSD, SSHD.

Potrafimy przywrócić dane zarówno w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików, błędów logicznych, a także wirusów. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego jest możliwe w przypadku zalania, głowic uszkodzonych w wyniku upadku bądź wstrząsu, jak i w wielu innych wypadkach.

Pamiętaj, że samodzielne próby odzyskania danych darmowymi programami lub otwieranie dysku w warunkach nielaboratoryjnych może tylko pogorszyć sytuację.

Najlepsze sposoby na odzyskanie danych z karty SD w Katowicach

Straciłeś zdjęcia z wesela swoich klientów? A może z jakiegoś powodu zniknęły zdjęcia z bardzo ważnej sesji zdjęciowej, od której zależy podpisanie ważnego kontraktu? A może po prostu stracieś zdjęcia z podróży na Zanzibar? Utrata zdjęć bez względu na okoliczności może być bolesna. Na szczęście nasi doświadczeni technicy mogą pochwalić się bardzo wysoką skutecznością w odzyskiwaniu zdjęć i filmów z kart SD.

W naszym Laboratorium Danych w Katowicach odzyskujemy zdjęcia z kart SD. Przyjdź do naszego autoryzowanego oddziału przy ulicy Szafranka 1 (punkt przyjęć: Mój Komputer).

Odzyskaj dane z pendrive w Katowicach

Na pendrive przechowujesz wiele ważnych danych, zdjęć, projektów, dokumentów. Wiemy, że czasem może Ci się omsknąć ręka i przez przypadek usuniesz dane, albo pendrive po prostu przestanie działać.

Dobra wiadomość jest taka, że nasze Laboratorium w Katowicach jest wyposażone w odpowiedni sprzęt do odzyskiwania danych z pendrive, a nasi technicy bez problemu radzą sobie z różnymi przypadkami.

Co zrobić w przypadku utraty danych?

Przede wszystkim nie podejmuj próby odzyskania danych na własną rękę. Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może pogorszyć sprawę i utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych.

Skontaktuj się z nami 509 737 945 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych z telefonu.

Jeśli jesteś zdecydowany wystarczy dostarczyć nośnik do naszego oddziału. Znajdziesz nas na ulicy Szafranka 1. Jeśli nie masz czasu podjechać do punktu, możemy bezpłatnie zamówić kuriera po odbiór nośnika. Więcej informacji znajdziesz w [cenniku].

Dowiedz się, jak wygląda proces odzyskiwania danych w naszym Laboratorium >> tutaj

Dowiedz się więcej na temat naszego Laboratorium i poznaj opinie klientów >> tutaj 

ul. Szafranka 1

Katowice

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

punkt przyjęć: Mój Komputer

kontakt@labdata.pl

509 737 945