Odzyskiwanie danych Katowice

Jak odzyskać stracone dane w Katowicach?

Typowa sobota. Biegasz po Galerii Katowickiej, żeby jak najszybciej zrobić zakupy spożywcze i kupić wszystkie potrzebne rzeczy.

Chwila nieuwagi i… Twój telefon spada ze schodów ruchomych. Nie dość, że ekran pękł, to jeszcze nie chce się włączyć. Myślisz o wszystkich zdjęciach i wspomnieniach, których pewnie już nie odzyskasz.

Ale zaraz, zaraz! Ostatnio znajomy opowiadał Ci, że odzyskiwał dane w oddziale Laboratorium Danych w Katowicach.

Jak odzyskać dane z telefonu w Katowicach?

Nie wiesz jak odzyskać dane z iPhone’a? Nie wiesz, gdzie w Katowicach możesz znaleźć profesjonalną firmę, która zajmuje się odzyskiwaniem danych z telefonu? Skontaktuj się z Laboratorium Danych w Katowicach przekonaj się, że potrafimy robić rzeczy niemożliwe.

W naszym Laboratorium w Katowicach na co dzień odzyskujemy dane z telefonów. Odzyskiwane danych z uszkodzonego telefonu, jak i odzyskiwanie danych ze sprawnego telefonu to nasza specjalność. Odzyskujemy dane z telefonów: iPhone, Samsung, Huawei, LG, Nokia, Microsoft, Lumia, Xiaomi.

Odzyskujemy skasowane dane z telefonów: zdjęcia, filmy, smsy, kontakty, historia połączeń, dane lokalizacyjne, dane logowania do wi-fi, dane z aplikacji WhatsApp i wiele innych.

Dysponujemy najlepszym urządzeniem na świecie do odzyskiwania danych UFED Touch Ultimate oraz najnowszymi aktualizacjami, dzięki czemu przygotowywane przez nas raporty mogą służyć jako cenne dowody w sądzie. Zajmujemy się również informatyką śledczą.

Czy da się odzyskać dane z dysku w Katowicach?

Prowadzisz firmę i straciłeś cenne dane przechowywane na dysku twardym lub w Macierzy RAID? Nie wiesz jak odzyskać dane, projekty, bazy danych, dokumenty firmowe? W Laboratorium Danych w Katowicach zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysków twardych HDD, SSD, SSHD.

Potrafimy przywrócić dane zarówno w przypadku sformatowania dysku, skasowania plików, błędów logicznych, a także wirusów. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego jest możliwe w przypadku zalania, głowic uszkodzonych w wyniku upadku bądź wstrząsu, jak i w wielu innych wypadkach.

Pamiętaj, że samodzielne próby odzyskania danych darmowymi programami lub otwieranie dysku w warunkach nielaboratoryjnych może tylko pogorszyć sytuację.

Najlepsze sposoby na odzyskanie danych z karty SD w Katowicach

Straciłeś zdjęcia z wesela swoich klientów? A może z jakiegoś powodu zniknęły zdjęcia z bardzo ważnej sesji zdjęciowej, od której zależy podpisanie ważnego kontraktu? A może po prostu stracieś zdjęcia z podróży na Zanzibar? Utrata zdjęć bez względu na okoliczności może być bolesna. Na szczęście nasi doświadczeni technicy mogą pochwalić się bardzo wysoką skutecznością w odzyskiwaniu zdjęć i filmów z kart SD.

W naszym Laboratorium Danych w Katowicach odzyskujemy zdjęcia z kart SD.

Odzyskaj dane z pendrive w Katowicach

Na pendrive przechowujesz wiele ważnych danych, zdjęć, projektów, dokumentów. Wiemy, że czasem może Ci się omsknąć ręka i przez przypadek usuniesz dane, albo pendrive po prostu przestanie działać.

Dobra wiadomość jest taka, że nasze Laboratorium w Katowicach jest wyposażone w odpowiedni sprzęt do odzyskiwania danych z pendrive, a nasi technicy bez problemu radzą sobie z różnymi przypadkami.

Co zrobić w przypadku utraty danych?

Przede wszystkim nie podejmuj próby odzyskania danych na własną rękę. Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może pogorszyć sprawę i utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych.

Skontaktuj się z nami 509 737 945 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych z telefonu.