Odzyskiwanie danych w Przemyślu

Przemyśl to jedno z trzech podkarpackich miast, w których możesz skorzystać z oferty Laboratorium Danych. Mieszkańców Przemyśla i okolic serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego punktu partnerskiego RESET przy ul. Słowackiego 16/1, otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 i w soboty od 9:00 do 15:00. Jeśli chcesz skorzystać z usług Labdata poza godzinami otwarcia punktu, możesz również bezpłatnie zamówić kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu i dostarczy go do warszawskiej siedziby Laboratorium Danych.

Przemyśl: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Specjalnością naszego laboratorium jest odzyskiwanie danych. Przemyśl to miasto, w którym możesz odzyskać dane z dowolnego nośnika, np. pendrive’a, telefonu, dysku SSD czy dysku HDD. Wystarczy, że przekażesz nośnik naszemu partnerowi, który odpowiednio go zabezpieczy i prześle do warszawskiej siedziby Labdata. Tam zajmą się nim nasi fachowcy, którzy zdiagnozują problem, wybiorą metodę naprawy i skontaktują się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Po uzyskaniu akceptacji rozpoczniemy proces odzyskiwania plików, a po zakończonej operacji prześlemy nośnik z powrotem do punktu oferującego odzyskiwanie danych w Przemyślu.

Przywracanie danych w Przemyślu

Odzyskujemy dane utracone wskutek uszkodzeń logicznych, elektronicznych i fizycznych. Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy własnym laboratorium wyposażonym w światowej klasy sprzęt produkcji rosyjskiej i izraelskiej. Zaawansowane zaplecze techniczne pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych operacji, takich jak choćby odzyskiwanie danych z RAID. Przemyśl to miejsce, w którym uzyskasz szybką i profesjonalną pomoc – nie próbuj więc odzyskiwać plików na własną rękę i nie szukaj porad na forach internetowych. Amatorska ingerencja może jedynie pogłębić problem i utrudnić pracę naszym technikom. W przypadku utraty danych niezwłocznie udaj się do naszego punktu partnerskiego lub zamów kuriera na koszt Labdata. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat oferowanych przez nas usług.


ul. Słowackiego 16/1

37-700 Przemyśl

(punkt przyjęć: RESET)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 18:00

sobota od 9:00 do 15:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl