Odzyskiwanie danych w Opolu

Opole to jedno z dwóch miast w województwie opolskim, w których możesz skorzystać z usług Laboratorium Danych. Wystarczy, że odwiedzisz nasz punkt partnerski Elektroklinika zlokalizowany przy ul. Mieszka I 12/2 i przekażesz specjalistom nośnik z utraconymi danymi. Możesz to zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, a także w soboty między 9:00 a 16:00. Jeśli nie odpowiadają Ci godziny otwarcia punktu, zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu.

Opole: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Specjalnością naszego laboratorium jest odzyskiwanie danych. Opole to miasto, w którym możesz odzyskać dane z pendrive’a, dysku zewnętrznego, dysku HDD, dysku SSD i telefonu – wystarczy, że zostawisz swój nośnik w naszym punkcie partnerskim i zlecisz wykonanie usługi specjalistom z Labdata. Nasz partner oferujący odzyskiwanie danych w Opolu profesjonalnie zabezpieczy przekazany nośnik i prześle go do warszawskiej siedziby Laboratorium Danych, gdzie natychmiast trafi w ręce naszych fachowców. Po wykonaniu diagnozy i wyborze metody naprawy skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania akceptacji. Po odzyskaniu danych prześlemy nośnik z powrotem do punktu przyjęć w Opolu, gdzie będzie czekał na odbiór.

Przywracanie danych w Opolu

Nasze Laboratorium Danych, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, dysponuje własnym laboratorium wyposażonym w specjalistyczny sprzęt rosyjskiej i izraelskiej produkcji. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze usługi, w tym odzyskiwanie danych z RAID. Opole jest jednym z wielu polskich miast, w których możesz skorzystać z tej usługi bez konieczności dojazdu do Warszawy. Odzyskujemy dane z nośników uszkodzonych w sposób logiczny, elektroniczny i fizyczny, a nasza skuteczność wynosi 96%. W związku z tym, że odzyskiwanie danych jest jedyną dziedziną, jaką się zajmujemy, jesteśmy w stanie odzyskać dane z większości nośników. Zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata danych jest stresująca, dlatego na każdym etapie współpracy pozostajemy do Twojej dyspozycji. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu uzyskania dalszych informacji dotyczących procesu odzyskiwania danych.


ul. Mieszka I 12/2

45-591 Opole

(punkt przyjęć: Elektroklinika)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 20:00

sobota 9:00 – 16:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl