Odzyskiwanie danych w Kłodzku

Kłodzko jest jednym z trzech miast w województwie dolnośląskim, w których znajdziesz punkty partnerskie Laboratorium Danych. Klientów z Kłodzka i okolic zapraszamy do naszego punktu przyjęć Netlan przy ul. Witosa 8, który jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Jeśli chcesz skorzystać z usług Labdata poza godzinami otwarcia punktu, możesz także zamówić bezpłatnego kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu.

Kłodzko: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Siedziba Laboratorium Danych znajduje się w Warszawie, jednak naszą ofertę kierujemy do klientów z całej Polski, w tym również z Kłodzka. Naszą specjalnością jest profesjonalne i szybkie odzyskiwanie danych. Kłodzko to miasto, w którym możesz skorzystać z oferty warszawskiego laboratorium bez konieczności dojazdu do Warszawy! Wystarczy, że przekażesz nośnik naszemu partnerowi z Netlan, który profesjonalnie zabezpieczy dysk i prześle go do siedziby laboratorium. Tam zajmą się nim fachowcy z Labdata, którzy zdiagnozują problem i skontaktują się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Po uzyskaniu akceptacji rozpoczniemy proces odzyskiwania danych, a naprawiony nośnik odeślemy z powrotem do punktu oferującego odzyskiwanie danych w Kłodzku.

Przywracanie danych w Kłodzku

Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy własnym laboratorium wyposażonym w profesjonalny sprzęt rosyjskiej i izraelskiej produkcji. Specjalizujemy się wyłącznie w odzyskiwaniu danych, co czyni z nas ekspertów w swojej dziedzinie. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z wszelkiego rodzaju nośników, m.in. dysków HDD i SSD, dysków zewnętrznych, telefonów i pendrive’ów. Dzięki temu, że mamy dostęp do światowej klasy sprzętu, jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane operacje, takie jak odzyskiwanie danych z RAID. Kłodzko to miejsce, w którym uzyskasz szybką i profesjonalną pomoc – nie próbuj więc odzyskiwać danych na własną rękę czy korzystać z pomocy zaprzyjaźnionych informatyków. W Labdata otrzymasz profesjonalną pomoc ekspertów od odzyskiwania danych, którzy w krótkim czasie przywrócą utracone zdjęcia z wakacji, pracę magisterską czy materiały potrzebne do ukończenia projektu.


ul. W. Witosa 8

57-300 Kłodzko

(punkt przyjęć: Netlan)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl