Czy odzyskanie danych we Wrocławiu jest możliwe?

Zostało 15 minut do Twoich zajęć na Uniwersytecie Wrocławskim, a Ty właśnie skończyłeś przygotowywać prezentację sącząc kawę w Cherubinowym Wędrowcu.

Bierzesz laptopa pod pachę, zgarniasz swoje wszystkie rzeczy, kiwasz głową na do widzenia, już masz wychodzić, ale… Twój laptop wysuwa się spod ręki i upada z hukiem na podłodze. Próbujesz go włączyć, ale widzisz tylko czarny ekran.

Dobrze, że prezentację trzymasz w chmurze, ale co z resztą plików?

W Laboratorium Danych odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników to nasza codzienność. Z łatwością odzyskamy dane nie tylko z laptopa, ale również z telefonu, pendrive, karty SD i wielu, wielu innych.

Odzyskaj dane z komputera we Wrocławiu

Chociaż wiesz, że powinieneś robić backupy swoich plików na czarną godzinę, to za każdym razem to odkładasz na później. Wiemy coś o tym – mamy podobnie. Jednak w przypadku kryzysowych sytuacji, czyli np. uszkodzenia dysku twardego są inne sposoby, aby odzyskać Twoje dokumenty z prędkością światła.

W Laboratorium Danych pracują świetnie wyszkoleni eksperci, którzy będą w stanie bezpiecznie odzyskać dane z dysku twardego. Poradzimy sobie z każdym, nawet najbardziej beznadziejnym przypadkiem. Nasi eksperci na co dzień odzyskują dane z dysków HDD, SSD i SSHD.

Odzyskiwanie danych z telefonu we Wrocławiu

Telefon jest Twoim centrum dowodzenia – nie tylko dzięki niemu kontaktujesz się ze znajomymi, ale też przechowujesz tam różne cenne informacje – nie tylko prywatne, ale również zawodowe. Zdajemy sobie sprawę, że uszkodzenie tego nośnika i utrata danych mogłaby przynieść wiele szkody – zwłaszcza, jeśli nie zrobiłeś jeszcze backupu swojego urządzenia.

Jeśli Twój telefon odmówi posłuseństwa, to nie musisz się martwić – w naszym Laboratorium będziemy w stanie odzyskać takie informacje jak smsy, zdjęcia, kontakty, dokumenty, czy nawet historię z aplikacji np. Whatsapp czy Facebook.

Czy we Wrocławiu da się odzyskać dane z karty SD?

Pasjonujesz się fotografią? Z pewnością więc wiesz, że podstawowym nośnikiem, który jest istotny dla profesjonalnego fotografa, a także amatora jest karta SD, na której przechowywane i zapisywane są zdjęcia z aparatu. Niestety jest ona na tyle mała, że nietrudno o wypadek. Wystarczy chwila nieuwagi i Twoje zdjęcia mogą przepaść.

…ale na szczęście nie na zawsze. Karta SD jest jednym z nośników, z którego nasi eksperci z łatwością odzyskają przechowywane tam wcześniej pliki. Dlatego jeśli coś się stanie – zachowuj spokój i skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 22 118 99 78  lub przynieś nośnik, do naszego punktu stacjonarnego.

Jak skutecznie odzyskać dane z pendrive we Wrocławiu?

Jesteśmy w stanie się założyć (i pewnie wygramy), że posiadasz przynajmniej jeden nośnik pendrive, na którym zapisane są różne dokumenty. Mogą być personalne, albo prywatne. Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że ten nośnik bardzo łatwo uszkodzić – wystarczy jeden niefortunny ruch.

Na szczęście odzyskiwanie danych z pendrive w Wrocławiu jest wykonalne i stosunkowo łatwe do wykonania. Nasi eksperci poradzą sobie z każdym rodzajem uszkodzenia, niezależnie od typu pendrive, na którym zapisane były pliki.

Co zrobić w przypadku utraty danych?

Nie odzyskuj danych na własną rękę! Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może pogorszyć sprawę i utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych.

Skontaktuj się z nami pod numerem 22 118 99 78 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych.

Możesz również osobiście odwiedzić nasz punkt na ul. Krasińskiego 28  lub w Galerii Bielańskiej, w których przyjmiemy Twój nośnik i zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Jeśli wolisz, możemy zamówić kuriera dla Ciebie w dowolne miejsce. Więcej informacji znajdziesz w [cenniku].

ul. Krasińskiego 28

(punkt przyjęć: Dolnośląski Instytut Nowych Technologii)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 13:00

Galeria Aleja Bielany

Czekoladowa 7-9, Bielany Wrocławskie

(punkt przyjęć: World Tel)

poniedziałek – sobota od 10:00 do 21:00

niedziele handlowe od 10:00 do 20:00

ul. Karmelkowa 41

(punkt przyjęć: MELLOW POLSKA)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00