Odzyskiwanie danych we Wrocławiu jest możliwe!

Zastanawiałeś się kiedyś, czy odzyskiwanie danych (Wrocław) jest możliwe? Pewnie nie, bo nigdy nie miałeś konieczności korzystać z tego typu usług.

Wyobraź sobie taką sytuację….

Zostało 15 minut do Twojego spotkania w Sky Tower, a Ty właśnie skończyłeś przygotowywać prezentację sącząc kawę w Starbucksie tuż za rogiem. Bierzesz laptopa pod pachę, zgarniasz swoje wszystkie rzeczy, kiwasz głową na do widzenia, już masz wychodzić, ale… Twój laptop wysuwa się spod ręki i upada z hukiem na podłodze. Próbujesz go włączyć, ale widzisz tylko czarny ekran.Dobrze, że prezentację trzymasz w chmurze, ale co z resztą plików? Przecież masz tam masę plików graficznych, które przygotowywałeś na przetarg dla dużego klienta.

Na szczęście dzięki Laboratorium Danych odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników to nasza codzienność. Z łatwością odzyskamy dane nie tylko z laptopa, ale również z telefonu, pendrive, karty SD i wielu, wielu innych.

Odzyskiwanie danych z dysku Wrocław

Chociaż wiesz, że powinieneś robić backupy swoich plików na czarną godzinę, to za każdym razem to odkładasz na później. Wiemy coś o tym – mamy podobnie. Jednak w przypadku kryzysowych sytuacji, czyli np. uszkodzenia dysku twardego są inne sposoby, aby odzyskać Twoje dokumenty.

W Laboratorium Danych pracują świetnie wyszkoleni eksperci, którzy będą w stanie bezpiecznie odzyskać dane z dysku twardego. Poradzimy sobie z każdym, nawet najbardziej beznadziejnym przypadkiem. Nasi eksperci na co dzień odzyskują dane z dysków HDD, SSD i SSHD.

Przywracamy dane zarówno w przypadku uszkodzenia logicznego (skasowanie danych, sformatowanie dysku itp.) jak i w przypadku uszkodzenia fizycznego (zalanie, upadek, przepięcie, uszkodzenie elektroniki itd.)

Koszty odzyskiwania danych z dysku (Wrocław):

  • z dysku HDD zaczynają się od 1000 zł netto,
  • z dysku SSD zaczynają się od 1200 zł netto.

Dokładnej wyceny dokonujemy na podstawie diagnozy. Trwają ostatnie dni promocji na bezpłatną ekspertyzę – nie zwlekaj.

Więcej informacji znajdziesz >> tutaj.

Odzyskiwanie Danych z Dysku HDD, SSD
Odzyskiwanie danych z telefonu Warszawa

Odzyskiwanie danych z telefonu we Wrocławiu

Telefon jest Twoim centrum dowodzenia – nie tylko dzięki niemu kontaktujesz się ze znajomymi, ale też przechowujesz tam różne cenne informacje – nie tylko prywatne, ale również zawodowe. Zdajemy sobie sprawę, że uszkodzenie tego nośnika i utrata danych mogłaby przynieść wiele szkody – zwłaszcza, jeśli nie zrobiłeś jeszcze backupu swojego urządzenia.

Jeśli Twój telefon odmówi posłuszeństwa, to nie musisz się martwić – w naszym Laboratorium będziemy w stanie odzyskać takie informacje jak smsy, mmsy, zdjęcia, pliki video, kontakty, historia połączeń, dokumenty czy nawet historię z aplikacji np. Whatsapp czy Facebook.

Koszty odzyskiwania danych z telefonu (Wrocław) zaczynają się od:

  • 1100 zł netto w przypadku uszkodzeń logicznych,
  • 1400 zł netto w przypadku uszkodzeń fizycznych.

Skorzystaj z bezpłatnej ekspertyzy, na podstawie której dobierzemy metodę, narzędzia i określimy koszty.

Więcej na ten temat >>tutaj.

Odzyskiwanie danych z pendrive Wrocław – jak to zrobić?

Jesteśmy w stanie się założyć (i pewnie wygramy), że posiadasz przynajmniej jeden nośnik pendrive, na którym zapisane są różne dokumenty. Mogą być firmowe, albo prywatne. Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że ten nośnik bardzo łatwo uszkodzić – wystarczy jeden niefortunny ruch.

Na szczęście odzyskiwanie danych z pendrive w Wrocławiu jest możliwe. Nasi eksperci poradzą sobie z każdym rodzajem uszkodzenia niezależnie od typu pendrive, na którym zapisane były pliki.

Koszty odzyskiwania danych z pendrive we Wrocławiu zaczynają się od 1000 zł netto.

Więcej informacji znajdziesz >> tutaj.

Czy we Wrocławiu jest możliwe odzyskiwanie danych z karty SD?

Pasjonujesz się fotografią? Z pewnością więc wiesz, że podstawowym nośnikiem, który jest istotny dla profesjonalnego fotografa, a także amatora jest karta SD, na której przechowywane i zapisywane są zdjęcia z aparatu. Niestety jest ona na tyle mała, że nietrudno o wypadek. Wystarczy chwila nieuwagi i Twoje zdjęcia mogą przepaść.

…ale na szczęście nie na zawsze. Karta SD jest jednym z nośników, z którego nasi eksperci z łatwością odzyskają przechowywane tam wcześniej pliki. Dlatego jeśli coś się stanie – zachowuj spokój i skontaktuj się z nami telefonicznie  lub przynieś nośnik, do naszego punktu stacjonarnego.

Koszty odzyskiwania danych z karty SD we Wrocławiu zaczynają się od 1000 zł netto.

Więcej dowiesz się >> tutaj.

Co zrobić w przypadku utraty danych?

Nie odzyskuj danych na własną rękę! Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może pogorszyć sprawę i utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych.

Skontaktuj się z nami pod numerem 509 737 945 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych.

Odzyskiwanie Danych Wrocław: Możesz dostarczyć nośnik do naszego punktu przy ul. Karmelkowej 41 (punkt przyjęć MELLOW IT) lub zamówić kuriera po odbiór nośnika >> uzupełnij formularz tutaj.

 

Aby być na bieżąco z nowościami, zapraszamy do naszej strony na Facebooku >> tutaj.

Odzyskiwanie danych

Karmelkowa 41

(punkt przyjęć: MELLOW POLSKA)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00