Odzyskanie danych w Bydgoszczy z uszkodzonego nośnika jest możliwe!

Wyobraź sobie, że siedzisz właśnie przy laptopie i przeglądasz zdjęcia z ostatniego koncertu w Eljazz, które dostałeś od znajomej na pendrive. Sięgasz po kawę, ale przez przypadek zahaczasz o pendrive i… jedna część zostaje w laptopie, a druga ląduje na podłodze.

Przed oczami pojawia Ci się postać znajomej, która ostrzegała Cię “Tylko pamiętaj, nie zgub tego pendrive, bo nigdzie więcej nie mam tych zdjęć”. Robi Ci się gorąco… Co jeśli już nie uda się odzyskać tych plików?

Rozwiniemy Twoje wątpliwości – w Laboratorium Danych na co dzień zajmujemy się takimi przypadkami. Z łatwością odzyskamy dane nie tylko z pendrive, ale również z telefonu, laptopa, karty SD i wielu, wielu innych.

Odzyskaj dane z pendrive w Bydgoszczy

Zdjęcia, których nie ma w żadnym innym miejscu, dokumenty, dane, historyczne pliki… Podejrzewmy, że to wszystko znajduje się na pendrive, a pewnie trzymasz tam jeszcze więcej! Jak często robisz jego backup? Tak właśnie myśleliśmy… Wiesz, że pendrive są bardzo podatne na różne uszkodzenia? Wystarczy jeden ruch i możesz np. wyłamać pendrive z laptopa, co będzie skutkowało utratą danych.

W Bydgoszczy posiadamy punkt przyjęść uszkodzonych nośników przy ulicy Dworcowej 22.  Nasi technicy poradzą sobie z każdym rodzajem pendrive, niezależnie od tego jak poważne jest to uszkodzenie.

Odzyskaj dane z dysku twardego w Bydgoszczy

Twój laptop odmówił posłuszeństwa? A może komputer po prostu nie chce ładować żadnych plików? Nieważne czy Twój komputer został zalany herbatą z cukrem czy po prostu przestał działać. Z każdego problemu znajdziemy wyjście. Z łatwością odzyskamy wszystkie ważne dokumenty firmowe, bazy danych czy osobiste pliki, które chciałbyś zachować na zawsze.

Nasze Laboratorium jest wyposażone w sprzęt, dzięki któremu z odzyskamy bezpiecznie dane z dysku twardego. Poradzimy sobie z każdym, nawet beznadziejnym przypadkiem. Nasi eksperci na co dzień odzyskują dane z dysków HDD, SSD i SSHD.

Odzyskiwanie danych z telefonu w Bydgoszczy

Telefon stał się centrum naszego dzisiejszego życia. To tam rozgrywa się scena Twojego życia towarzyskiego, przechowujesz tam wszystkie zdjęcia i istotne informacje. Dlatego zdajemy sobie sprawę jak uszkodzenie telefonu i utrata danych, które się tam znajdują może być uciążliwa.

Nasi eksperci są w stanie odzyskać wszystkie utracone dane z telefonów – nieważne czy są to smsy, zdjęcia, kontakty, dokumenty, czy dane zbierane w takich aplikacjach jak Whasapp. Niezależnie od przyczyny, będziemy w stanie odzyskać to, na czym Ci najabrdziej zależy i jeszcze więcej.

Odzyskiwanie danych z karty SD w Bydgoszczy

Lubisz robić zdjęcia? Uwieczniasz ukochane momenty na własny użytek, a może zajmujesz się fotografią profesjonalnie? Niestety karty pamięci, na których najczęściej zapisywane są zdjęcia są na tyle małe, że łatwo je uszkodzić, a wszystkie dane mogą przepaść w jednej sekundzie.

Nie musisz się martwić, jeśli karta SD zostanie uszkodzona. Nasi eksperci zrobią wszystko, żeby te dane wróciły do Ciebie bezpiecznie i w całości.

Straciłeś dane? Przeczytaj co zrobić!

Przede wszystkim nie próbuj nic odzyskiwać na własną rękę! Nie używaj żadnych programów do odzyskiwania danych, ponieważ to tylko pogorszy sytuację. Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych.

Skontaktuj się z nami pod numerem 509 737 945 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych. Odwiedź nasz punkt na Dworcowej 22, w którym przyjmiemy Twój nośnik i zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Jeśli wolisz, możemy zamówić kuriera dla Ciebie w dowolne miejsce. Więcej informacji znajdziesz w [cenniku].

ul. Dworcowa 22

85-010 Bydgoszcz

(punkt przyjęć: PS Komputer)

poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

Zadzwoń na numer: 509 737 945

Napisz na maila: biuro@labdata.pl