Odzyskiwanie Danych Szczecin

Odzyskiwanie danych Szczecin to oferta skierowana do osób, które utraciły dane wskutek przypadkowego skasowania, wirusa, awarii zasilania, zdarzenia losowego czy uszkodzenia sprzętu. W Laboratorium Danych odzyskujemy pliki z nośników uszkodzonych w sposób elektroniczny, logiczny i fizyczny. Dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi problemami.

Szczecin: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce dysponujemy własnym laboratorium wyposażonym w światowej klasy sprzęt produkcji izraelskiej i amerykańskiej. Tak wyposażone laboratorium daje nam praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju i umożliwia odzyskiwanie danych w najtrudniejszych przypadkach. Nie jesteśmy jednym z wielu serwisów komputerowych, które świadczą szereg innych usług. W Laboratorium Danych zajmujemy się wyłącznie odzyskiwaniem danych, co czyni z nas ekspertów w swojej dziedzinie. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i ogromnej wiedzy naszych specjalistów proces odzyskiwania danych kończy się sukcesem aż w 96% przypadków!

Po pierwsze jeśli zależy Ci na szybkim odzyskaniu utraconych plików, odwiedź naszego partnera oferującego odzyskiwanie danych. Szczecin jest siedzibą naszego punktu partnerskiego. Oznacza to, że możesz skorzystać ze specjalistycznej pomocy bez konieczności wizyty w Warszawie! Wystarczy, że odwiedzisz naszego partnera i przekażesz mu nośnik, z którego utracono dane.

Odzyskiwanie danych Szczecin – krok po kroku

  1. Wykonujemy diagnozę, sprawdzamy możliwości, dobieramy metodę i przygotowujemy wycenę operacji.
  2. Kontaktujemy się z klientem w celu przekazania wyników diagnozy.
  3. Czekamy na akceptację przedstawionej oferty. W tym momencie klient może wciąż zrezygnować z usługi i odebrać nośnik bez odzyskanych danych.
  4. Rozpoczynamy odzyskiwanie danych (po uzyskaniu akceptacji).
  5. Odsyłamy nośnik do punktu partnerskiego w Szczecinie, gdzie będzie czekał na odbiór przez klienta.

Odzyskiwanie danych

Przywracanie danych w Szczecinie

Jeśli szukasz profesjonalnego laboratorium, którego specjalnością jest odzyskiwanie danych w Szczecinie, Laboratorium Danych to ekspert, jakiego potrzebujesz! Zajmujemy się odzyskiwaniem danych ze wszystkich nośników, w tym z dysków zewnętrznych, dysków HDD i SDD, telefonów i pendrive’ów. Dzięki własnemu profesjonalnie wyposażonemu laboratorium jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom, takim jak choćby odzyskiwanie danych z RAID. Szczecin jest miastem, w którym możesz skorzystać z tej usługi nawet dziś, ponieważ mamy własny punkt partnerski. Nie szukaj więc pomocy u zaprzyjaźnionego serwisanta komputerów ani nie próbuj odzyskiwać danych na własną rękę, kierując się wiedzą znalezioną na forach internetowych. Jakakolwiek nieprofesjonalna ingerencja może jedynie pogłębić problem i utrudnić pracę naszym technikom. Podsumowując, jeśli zależy Ci na szybkim odzyskaniu danych – zabezpiecz nośnik i przekaż go naszemu partnerowi lub kurierowi.

Praktyczne informacje

Chcesz wiedzieć więcej na temat świadczonych przez nas usług? Zapoznaj się z naszą ofertą lub zadzwoń, by poznać szczegóły realizacji zlecenia. Zastanawiasz się, jak długo to będzie trwało, jaki będzie koszt usługi i jaka w ogóle jest szansa na odzyskanie plików? Skontaktuj się z nami pod numerem 509 737 945, by poznać szczegóły i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące procesu odzyskiwania danych.

Dostarcz nośnik do naszego punktu partnerskiego przy alei Bohaterów Warszawy 85/3 lub zamów bezpłatnego kuriera po odbiór nośnika wypełniając >> ten formularz.

Chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami? Dołącz do naszej strony na Facebooku.

aleja Bohaterów Warszawy 85/3

(punkt przyjęć: IT LUDEK)

poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

sobota 10:00 – 14:00