Odzyskiwanie danych w Szczecinie

Szczecin to jedno z dwóch zachodniopomorskich miast, w których możesz skorzystać z oferty Laboratorium Danych. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów ze Szczecina, rozpoczęliśmy współpracę z dwoma szczecińskimi partnerami. Pierwszym z nich jest IT LUDEK przy al. Bohaterów Warszawy 85/3, otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 i w soboty od 10:00 do 14:00. Naszym drugim partnerem w Szczecinie jest Informatyk.eu zlokalizowany przy ul. Mickiewicza 70/7, do którego zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00. Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy poza godzinami otwarcia punktów partnerskich, możesz także zamówić bezpłatnego kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu.

Szczecin: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Odzyskiwanie danych w Szczecinie to oferta skierowana do wszystkich mieszkańców stolicy woj. zachodniopomorskiego, którzy utracili dane wskutek przypadkowego skasowania, wirusa, awarii zasilania, zdarzenia losowego czy uszkodzenia sprzętu. W Laboratorium Danych odzyskujemy pliki z nośników uszkodzonych w sposób elektroniczny, logiczny i fizyczny, dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi problemami. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce dysponujemy własnym laboratorium wyposażonym w światowej klasy sprzęt produkcji izraelskiej i rosyjskiej – tak wyposażone laboratorium daje nam praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju i umożliwia odzyskiwanie danych w najtrudniejszych przypadkach. Nie jesteśmy jednym z wielu serwisów komputerowych, które świadczą szereg innych usług – w Labdata zajmujemy się wyłącznie odzyskiwaniem danych, co czyni z nas ekspertów w swojej dziedzinie. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i ogromnej wiedzy naszych specjalistów proces odzyskiwania danych kończy się sukcesem aż w 96% przypadków!

Jeśli zależy Ci na szybkim odzyskaniu utraconych plików, odwiedź naszego partnera oferującego odzyskiwanie danych. Szczecin jest siedzibą dwóch punktów partnerskich Labdata, z których nośniki wysyłane są bezpośrednio do naszego warszawskiego laboratorium. Oznacza to, że możesz skorzystać ze specjalistycznej pomocy bez konieczności wizyty w Warszawie! Wystarczy, że odwiedzisz naszego partnera i przekażesz mu nośnik, z którego utracono dane.

Po otrzymaniu nośnika postępujemy według poniższych kroków:

  1. Wykonujemy diagnozę, sprawdzamy możliwości, dobieramy metodę i przygotowujemy wycenę operacji.
  2. Kontaktujemy się z klientem w celu przekazania wyników diagnozy.
  3. Czekamy na akceptację przedstawionej oferty. W tym momencie klient może wciąż zrezygnować z usługi i odebrać nośnik bez odzyskanych danych.
  4. Rozpoczynamy odzyskiwanie danych (po uzyskaniu akceptacji).
  5. Odsyłamy nośnik do punktu partnerskiego w Szczecinie, gdzie będzie czekał na odbiór przez klienta.

Przywracanie danych w Szczecinie

Jeśli szukasz profesjonalnego laboratorium, którego specjalnością jest odzyskiwanie danych w Szczecinie, Labdata to ekspert, jakiego potrzebujesz! Zajmujemy się odzyskiwaniem danych ze wszystkich nośników, w tym z dysków zewnętrznych, dysków HDD i SDD, telefonów i pendrive’ów. Dzięki własnemu profesjonalnie wyposażonemu laboratorium jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom, takim jak choćby odzyskiwanie danych z RAID. Szczecin jest miastem, w którym możesz skorzystać z tej usługi nawet dziś – nie szukaj więc pomocy u zaprzyjaźnionego serwisanta komputerów ani nie próbuj odzyskiwać danych na własną rękę, kierując się wiedzą znalezioną na forach internetowych. Jakakolwiek nieprofesjonalna ingerencja może jedynie pogłębić problem i utrudnić pracę naszym technikom. Jeśli zależy Ci na szybkim odzyskaniu pracy magisterskiej, zdjęć z pierwszych urodzin dziecka czy ważnych umów biznesowych, zabezpiecz nośnik i przekaż go naszemu partnerowi lub kurierowi.

Chcesz wiedzieć więcej na temat świadczonych przez nas usług? Zapoznaj się z naszą ofertą lub zadzwoń, by poznać szczegóły realizacji zlecenia. Zastanawiasz się, jak długo to będzie trwało, jaki będzie koszt usługi i jaka w ogóle jest szansa na odzyskanie plików? Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące procesu odzyskiwania danych.


ul. aleja Bohaterów Warszawy 85/3

70-343 Szczecin

(punkt przyjęć: IT LUDEK)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl

ul. A. Mickiewicza 70/7

71-103 Szczecin

(punkt przyjęć: Informatyk.eu)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 18:00

sobota od 10:00 do 14:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl