Odzyskiwanie danych Wałbrzych - krok po kroku

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Wałbrzych – to nasza specjalność

Naszą specjalnością jest profesjonalne odzyskiwanie danych: Wałbrzych to miasto, w którym możesz skorzystać z usług naszego profesjonalnego Laboratorium Danych. Nasi eksperci dysponują zaawansowanym zapleczem technicznym, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostępowi do najnowocześniejszego sprzętu jesteśmy w stanie odzyskać dane w 96% przypadków. Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy prywatnym laboratorium wyposażonym w światowej klasy sprzęt. Dlatego oferujemy najbardziej zaawansowane usługi, takie jak:

  • odzyskiwanie danych z RAID,
  • odzyskiwanie danych z dysku twardego,
  • telefonu,
  • pendrive,
  • karty SD,
  • a nawet odzyskiwanie bazy danych.

Wałbrzych jest jednym z wielu miejsc w Polsce skąd możesz dostarczyć dowolny nośnik na bezpłatną ekspertyzę. Po otrzymaniu nośnika nasi fachowcy zdiagnozują problem, dobiorą metodę odzyskania danych i skontaktują się z Tobą w celu przedstawienia oferty. Do odzyskania danych przystąpimy dopiero po uzyskaniu Twojej akceptacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresującym doświadczeniem jest utrata pracy magisterskiej, zdjęć z wakacji czy ważnych umów biznesowych. Dokładamy więc wszelkich starań, by jak najszybciej odzyskać cenne pliki i pozostajemy w kontakcie z klientem przez cały okres realizacji usługi.

Straciłeś dane? Przeczytaj co zrobić!

Przede wszystkim nie próbuj nic odzyskiwać na własną rękę! Nie używaj żadnych darmowych programów do odzyskiwania danych, ponieważ to tylko pogorszy sytuację. Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych nawet profesjonalnej firmie.

Skontaktuj się z nami pod numerem 509 737 945 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych. Odwiedź nasz punkt Odzyskiwanie Danych Wałbrzychu na ul. Moniuszki 45, w którym przyjmiemy Twój nośnik i zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Jeśli wolisz, możemy zamówić kuriera dla Ciebie w dowolne miejsce – wystarczy, że wypełnisz formularz >> tutaj. Więcej informacji znajdziesz w [cenniku].

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami zapraszamy na naszego Facebooka.

ul. Moniuszki 45

(punkt przyjęć: PECET)

poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00