Odzyskiwanie danych w Wałbrzychu

Wałbrzych to jedno z wielu polskich miast, w których możesz skorzystać z oferty Laboratorium Danych. Mieszkańców Wałbrzycha i okolic serdecznie zapraszamy do naszego punktu partnerskiego JC Serwis przy ul. Władysława Broniewskiego 1B, który świadczy swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy poza godzinami otwarcia punktu, możesz także bezpłatnie zamówić kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu i dostarczy go do siedziby Labdata w Warszawie.

Wałbrzych: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Naszą specjalnością jest profesjonalne odzyskiwanie danych. Wałbrzych to miasto, w którym możesz skorzystać z usług Labdata bez konieczności dojazdu do Warszawy. Wystarczy, że przekażesz nośnik naszemu partnerowi z JC Serwis, który odpowiednio go zabezpieczy i prześle do naszego laboratorium. Tam zajmą się nim nasi fachowcy, którzy dysponują zaawansowanym zapleczem technicznym, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszą operacją. Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy prywatnym laboratorium wyposażonym w światowej klasy sprzęt, dlatego oferujemy najbardziej zaawansowane usługi, takie jak odzyskiwanie danych z RAID. Wałbrzych jest siedzibą naszego punktu partnerskiego, do którego możesz dostarczyć dowolny nośnik, m.in. pendrive’a, dysk SSD, dysk HDD czy telefon. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostępowi do najnowocześniejszego sprzętu jesteśmy w stanie odzyskać dane w 96% przypadków.

Przywracanie danych w Wałbrzychu

Po otrzymaniu nośnika nasi fachowcy zdiagnozują problem, dobiorą metodę odzyskania danych i skontaktują się z Tobą w celu przedstawienia oferty. Do odzyskania danych przystąpimy dopiero po uzyskaniu akceptacji od klienta. Po odzyskaniu cennych plików prześlemy nośnik z powrotem do punktu oferującego odzyskiwanie danych w Wałbrzychu, gdzie będzie czekał na odbiór. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresującym doświadczeniem jest utrata pracy magisterskiej, zdjęć z wakacji czy ważnych umów biznesowych. Dokładamy więc wszelkich starań, by jak najszybciej odzyskać cenne pliki i pozostajemy w kontakcie z klientem przez cały okres realizacji usługi.


Władysława Broniewskiego 1B

58-309 Wałbrzych

(punkt przyjęć: JC Serwis)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl