Odzyskiwanie danych w Radomiu

Radom jest jednym z sześciu mazowieckich miast, w których znajdują się punkty przyjęć Laboratorium Danych. Mieszkańców Radomia zachęcamy do odwiedzania naszego punktu partnerskiego PC Studio Plus przy ul. Żeromskiego 2, który jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Poza godzinami otwarcia punktu można również skorzystać z bezpłatnego kuriera – tę opcję polecamy również wszystkim klientom z Radomia, którym zależy na jak najszybszej realizacji usługi.

Radom: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Naszą specjalnością jest odzyskiwanie danych. Radom to miasto, w którym możesz skorzystać z pomocy naszego warszawskiego laboratorium bez konieczności dojazdu do Warszawy. Wystarczy, że odwiedzisz siedzibę naszego partnera oferującego odzyskiwanie danych w Radomiu i przekażesz mu nośnik, z którego chcesz odzyskać utracone dane. Nasz partner profesjonalnie zabezpieczy nośnik i prześle go do warszawskiej siedziby Labdata, gdzie zdiagnozujemy problem i dobierzemy metodę naprawy. Kolejnym krokiem jest kontakt z klientem w celu przekazania wyników diagnozy i uzyskania akceptacji na naprawę. Po zaakceptowaniu oferty przystępujemy do odzyskiwania danych, a następnie przesyłamy nośnik z powrotem do punktu przyjęć w Radomiu, skąd możesz go odebrać w dogodnym terminie.

Przywracanie danych w Radomiu

Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy własnym, profesjonalnie wyposażonym laboratorium, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować odzyskiwanie danych z dysku SSD, dysku HDD, dysku zewnętrznego, telefonu i pendrive’a. Dzięki światowej klasy sprzętom rosyjskiej i izraelskiej produkcji wykonujemy również najbardziej zaawansowane usługi, takie jak odzyskiwanie danych z RAID. Radom to miasto, w którym możesz odzyskać dane z nośnika uszkodzonego w sposób fizyczny, logiczny lub elektroniczny. Dzięki temu, że odzyskiwanie danych jest naszą jedyną specjalnością, jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, o czym świadczy 96% skuteczność i zadowolenie klientów z całej Polski. Pozostajemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Chętnie rozwiejemy ewentualne wątpliwości i odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące oferowanych przez nas usług.


ul. Żeromskiego 2

26-600 Radom

(punkt przyjęć: PC Studio Plus)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl