Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie Danych - jak wygląda proces?

DIAGNOZA

Jak tylko nośnik trafia do naszego laboratorium rozpoczynamy – DIAGNOZĘ. To właśnie w tym momencie weryfikujemy uszkodzenia i opracowujemy metodę dla usługi odzyskiwanie danych. Dzięki temu możemy określić koszt i czas trwania całego procesu.

Diagnoza w trybie standardowym jest bezpłatna i trwa ok. 7 dni. Jeśli zależy Ci na czasie wybierz tryb ekspresowy. Na tym etapie możesz zrezygnować z dowolnego powodu.

ODZYSKANIE DANYCH

Po akceptacji kosztów działamy dalej i odzyskujemy dane. Zazwyczaj w trybie standardowym trwa to około 2-4 tygodni. Jednak w zależności od skomplikowania przypadku ze względu na długotrwałe procesy technologiczne zlecenia mogą być realizowane dłużej – prosimy o cierpliwość. Staramy się jednak, by klienci otrzymywali dane tak szybko, jak to jest technicznie możliwe.

Po pomyślnym odzyskaniu danych przekazujemy dane na dowolnym nośniku – własnym lub nowym.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych krok po kroku

Straciłeś dane? Wyłącz urządzenie i niezwłocznie skontaktuj się z profesjonalnym laboratorium. Nośnik możesz dostarczyć osobiście do jednego z naszych oddziałów lub przez kuriera. Oferujemy darmowy odbiór nośnika przez kuriera na terenie całej Polski.

Zadzwoń 509 737 945

Odzyskiwanie danych Kraków. Odzyskiwanie danych Warszawa. Odzyskiwanie danych Katowice. Odzyskiwanie danych Bielsko-Biała
Odzyskiwanie danych Kraków

Po otrzymaniu zgłoszenie otrzymasz dokumenty przewozowe dla kuriera oraz formularz zgłoszeniowy. Nasi technicy rozpoczynają diagnozę, gdy tylko nośnik trafi do naszego laboratorium. Po zakończeniu tego etapu przekażemy wyniki ekspertyzy.

Jeśli wynik diagnozy jest pozytywny i akceptujesz koszty działamy dalej. Po zakończeniu procesu odzyskania, dane możemy nagrać na dowolny nośnik. Jeśli posiadasz własny, warto przekazać go razem z uszkodzonym nośnikiem. Jeśli chcesz, możemy nagrać dane na nowy pendrive lub dysk twardy.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku
Przesyłka

Po opłaceniu usługi, przekazujemy dane na wybranym nośniku. Wysyłka jest płatna 20 zł. Nośnik można też odebrać osobiście w dowolnym oddziale bezpłatnie.

Dlaczego Laboratorium Danych?

Jesteśmy w całej Polsce. Sprawdź lokalizację w Twoim mieście!

W trybie ekspresowym pracujemy po godzinach i w weekendy!

Mamy najlepszy sprzęt i ciągle pracujemy nad nowymi technologiami.

Odzyskiwanie Zaszyfrowanej Bazy Danych

Cenisz swój czas i wygodę?

Zamów BEZPŁATNEGO kuriera po odbiór nośnika.

Wypełnij formularz!

Odzyskiwanie danych Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Poznań, Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Częstochowa, Łódź, Radom, Opole, Nysa, Kłodzko, Toruń, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Ostrów Wielkopolski, Olsztyn, Leszno, Płock, Przemyśl, Wałbrzych, Zielona Góra.

Poznaj opinie naszych klientów!

Kliknij w zdjęcie, żeby powiększyć.

Czy wszystkie dane można odzyskać?

W naszym Laboratorium Odzyskiwanie Danych ze wszystkich nośników jest możliwe.Dysponujemy ogromnym doświadczeniem i najnowszej generacji sprzętem. Sami opracowujemy metody, dzięki którym jesteśmy w stanie odzyskać dane nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach. Jeśli tylko w pamięci urządzenia jest ślad po uszkodzonych danych, praktycznie zawsze jesteśmy w stanie je odzyskać.

Nie ma możliwości odzyskania danych jeśli zostały one nadpisane przez nowe dane. Co to oznacza? Jeśli przykładowo rok temu skasowaliśmy dane z naszego nośnika i przez ten czas korzystaliśmy z urządzenia i zapisywaliśmy na nim nowe dane, część lub w najgorszym wypadku całość danych mogła zostać nadpisana. Jest to proces losowy, o którym decyduje kontroler urządzenia, więc przed diagnozą nie można ustalić czy wszystkie dane zostały nadpisane, czy tylko ich część, a może wcale. Dlatego tak ważne jest jak najszybsze przeprowadzenie diagnozy, dzięki której będziemy wiedzieli, czy uda się uratować dane.

Nie można również uratować danych z urządzeń, w których uszkodzona jest sama pamięć urządzenia. Zdarza się to wyjątkowo rzadko, jednak jest możliwe.

Zadzwoń 509 737 945

Porozmawiaj ze specjalistą o możliwości odzyskania danych w Twoim przypadku!