Odzyskiwanie danych w Nysie

Nysa to jedno z dwóch opolskich miast, w których znajdują się punkty partnerskie Laboratorium Danych. Jeśli mieszkasz w Nysie lub okolicach i chcesz odzyskać dane z dysku, odwiedź nasz punkt przyjęć PCOM Karpiak zlokalizowany przy ul. Prudnickiej 15/2U. Możesz to zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług poza godzinami otwarcia punktu, zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu.

Nysa: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Specjalnością naszego warszawskiego laboratorium jest profesjonalne odzyskiwanie danych. Nysa to miasto, w którym możesz skorzystać z pomocy ekspertów bez konieczności dojazdu do Warszawy. Wystarczy, że zostawisz nośnik z utraconymi danymi w naszym punkcie partnerskim, a fachowcy z PCOM Karpiak przekażą go do Laboratorium Danych w Warszawie. Po otrzymaniu Twojego nośnika zdiagnozujemy problem i skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania wyników diagnozy. Jeśli uzyskamy akceptację na naprawę, rozpoczniemy proces odzyskiwania danych, a następnie prześlemy nośnik z powrotem do naszego partnera oferującego odzyskiwanie danych w Nysie. Nośnik z odzyskanymi danymi możesz odebrać w godzinach otwarcia punktu.

Przywracanie danych w Nysie

Jesteśmy ekspertami w odzyskiwaniu danych uszkodzonych logicznie, elektronicznie oraz fizycznie i zajmujemy się wyłącznie tą działalnością. Jesteśmy więc w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom, takim jak odzyskiwanie danych z RAID. Nysa to miejsce, w którym możesz również odzyskać dane z dysku HDD, dysku SSD, telefonu, pendrive’a czy dysku zewnętrznego. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem izraelskiej i rosyjskiej produkcji, a jako jedni z nielicznych w Polsce mamy własne laboratorium. Jeśli utraciłeś cenne dane, nie próbuj odzyskać ich na własną rękę i nie szukaj pomocy w serwisach komputerowych, które nie specjalizują się w odzyskiwaniu danych. Skontaktuj się z Labdata w celu uzyskania szczegółowych informacji w sprawie postępowania w przypadku utraty danych lub udaj się bezpośrednio do naszego punktu partnerskiego.


ul. Prudnicka 15/2U

43-300 Nysa

(punkt przyjęć: PCOM Karpiak)

poniedziałek – piątek od 10:00 do 17:00

soboty od 10:00 – 13:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl