Odzyskiwanie danych w Zielonej Górze

Zielona Góra jest jednym z wielu polskich miast, w których zlokalizowane są punkty partnerskie Laboratorium Danych. Punkt przyjęć w Zielonej Górze znajduje się w sklepie Tylda Komputery przy ul. Bohaterów Westerplatte 13/11. Nośnik, z którego utracono dane, możesz dostarczyć do naszego punktu partnerskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Jeśli cenisz wygodę lub potrzebujesz błyskawicznej pomocy poza godzinami otwarcia punktu, możesz także zamówić bezpłatnego kuriera, który odbierze nośnik z dowolnego miejsca – domu, biura czy uczelni.

Zielona Góra: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Naszą specjalnością jest odzyskiwanie danych. Zielona Góra to miasto, w którym możesz skorzystać z usługi odzyskiwania danych z dysku HDD, dysku SSD, dysku zewnętrznego, telefonu i pendrive’a. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce dysponujemy własnym, profesjonalnie wyposażonym laboratorium, dlatego oferujemy również najbardziej zaawansowane usługi, takie jak odzyskiwanie danych z RAID. Zielona Góra to miejsce, w którym możesz skorzystać ze specjalistycznej pomocy naszego warszawskiego laboratorium. Wystarczy, że przekażesz nośnik naszym partnerom z Tylda Komputery, którzy profesjonalnie go zabezpieczą i prześlą do warszawskiej siedziby Laboratorium Danych. Tam specjaliści z Labdata zdiagnozują problem, dobiorą metodę naprawy, przygotują wycenę i skontaktują się z Tobą telefonicznie lub mailowo w celu przekazania wyników i uzyskania akceptacji. Po zaakceptowaniu propozycji rozpoczniemy proces odzyskiwania danych, a następnie prześlemy nośnik z powrotem do punktu partnerskiego oferującego odzyskiwanie danych w Zielonej Górze.

Przywracanie danych w Zielonej Górze

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego punktu przyjęć i dostarczania nośników, z których utracono dane w wyniku przypadkowego skasowania, zdarzeń losowych, awarii zasilania, działania wirusa czy uszkodzenia sprzętu. Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresującym zdarzeniem jest utrata cennych danych, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.


ul. Bohaterów Westerplatte 13/11

65-034 Zielona Góra

(punkt przyjęć: Tylda Komputery)

poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl