Odzyskiwanie danych Zielona Góra – jest możliwe!

Zielona Góra: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Naszą specjalnością jest odzyskiwanie danych – Zielona Góra to miasto, w którym możesz skorzystać z usługi odzyskiwania danych z dysku HDD, dysku SSD, dysku zewnętrznego, telefonu i pendrive’a. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce dysponujemy własnym, profesjonalnie wyposażonym laboratorium, dlatego oferujemy również najbardziej zaawansowane usługi, takie jak odzyskiwanie danych z RAID. Zielona Góra to miejsce, w którym możesz skorzystać ze specjalistycznej pomocy naszego laboratorium. Tam specjaliści z Labdata zdiagnozują problem, dobiorą metodę naprawy, przygotują wycenę i skontaktują się z Tobą telefonicznie lub mailowo w celu przekazania wyników i uzyskania akceptacji. Po zaakceptowaniu propozycji rozpoczniemy proces przywracania danych.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z dysku – Zielona Góra

Na naszych dyskach twardych przechowujemy mnóstwo istotnych informacji. Są to nie tylko firmowe dokumenty, projekty, bazy danych czy grafiki, ale również bardzo często zdjęcia prywatne i czy dokumenty domowe. Częste przenoszenie dysków zewnętrznych czy laptopów naraża je na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo często mamy również do czynienia z samoistnym uszkodzeniem nośników ze względu chociażby na zużycie komponentów. Niejednokrotnie zdarzają się również ataki hakerskie, które doprowadzają do zaszyfrowania danych na dysku.

Na szczęście nasze laboratorium dysponuje najnowszą technologią i sprzętem służącym do odzyskiwania danych, dzięki czemu osiągamy bardzo dużą skuteczność zarówno przy odzyskiwaniu danych z dysku twardego HDD jak i SSD. Naszą specjalizacją jest również odzyskiwanie danych z macierzy RAID oraz odzyskiwanie zaszyfrowanej bazy danych.

Dowiedz się więcej:

Koszty określamy na podstawie diagnozy, która na ten moment jest bezpłatna – więcej informacji w cenniku.

Odzyskiwanie Danych z Dysku HDD, SSD
odzyskiwanie danych z telefonu

Odzyskiwanie danych z telefonu – Zielona Góra Oddział

Telefon to nie tylko nasz łącznik z ludźmi, ale i podręczny komputer, kalendarz, notatnik, czy aparat. Urządzenia mobilne cały czas rosną w siłę i są najczęściej używanymi przez nas narzędziami. Przechowujemy w nich całe mnóstwo danych prywatnych jak i niezbędnych do pracy. Utrata danych z telefonu wiąże się niejednokrotnie z dużym stresem i problemami.

Na szczęście nasze Laboratorium dysponuje zaawansowanym sprzętem służącym do odzyskiwania danych z różnych modeli telefonów. Nasi technicy radzą sobie zarówno z uszkodzeniami logicznymi jak i fizycznymi.

Dowiedz się więcej >> tutaj.

Świadczymy również usługi usuwania blokady z niektórych modeli telefonów. Więcej informacji znajdziesz >> tutaj.

Koszty odzyskiwania danych z telefonu zaczynają się od 1100 zł netto przy uszkodzeniach logicznych. Przy uszkodzeniach mechanicznych koszty zaczynają się od 1400 zł netto . Dokładne koszty określamy na podstawie diagnozy, która na ten moment jest bezpłatna – więcej informacji w cenniku.

Straciłeś dane? Dowiedz się jak je odzyskać!

Przede wszystkim nie próbuj odzyskiwać danych na własną rękę i na pewno nie instaluj żadnych darmowych programów. Niestety bardzo często te programy nadpisują utracone dane i wtedy żadne Laboratorium już nie pomoże. Najlepiej od razu zabezpiecz nośnik i dostarcz go do naszego Laboratorium przy ul. Bohaterów Westerplatte 13/11 (TYLDA Komputery). Wygodniej byłoby kurierem? Wypełnij ten formularz, a zmówimy dla Ciebie darmowego kuriera po odbiór nośnika – szybko i wygodnie >> formularz.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszym konsultantem, który udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji 509 737 945.

Dlaczego miałbyś skorzystać z naszych usług? Bo jesteśmy najlepsi:

  • przeczytaj o wyposażeniu naszego Laboratorium >> tutaj
  • zobacz nasze referencje i certyfikaty >>tutaj

ul. Bohaterów Westerplatte 13/11

(punkt przyjęć: TYLDA Komputery)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 16:00