Odzyskiwanie danych w Płocku

Choć siedzibą Laboratorium Danych jest Warszawa, wcale nie musisz dojeżdżać do stolicy, by skorzystać z naszej oferty. Mieszkańców Płocka i okolic serdecznie zapraszamy do naszych dwóch punktów partnerskich zlokalizowanych w Płocku. Pierwszym z nich jest BRODA Serwis przy ul. Rajmunda Rembielińskiego 8, który możesz odwiedzić od poniedziałku do piątku między 9:00 a 17:00, a także w soboty w godzinach 9:00-14:00. Nasz drugi punkt przyjęć Complex znajduje się przy ul. Miedzianej 1c i świadczy swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. Możesz także skorzystać z oferty Labdata poza godzinami otwarcia punktów – wystarczy, że zamówisz bezpłatnego kuriera, który dostarczy nośnik do siedziby naszego laboratorium.

Płock: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Specjalnością Labdata jest odzyskiwanie danych. Płock to miasto, w którym możesz odzyskać cenne pliki utracone wskutek uszkodzeń logicznych, elektronicznych i fizycznych. Pomożemy bez względu na to, czy utraciłeś dane przy okazji ataku hakerskiego, uszkodzenia sprzętu czy awarii zasilania. Zajmujemy się wyłącznie odzyskiwaniem danych, dlatego jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy także własnym laboratorium wyposażonym w światowej klasy sprzęt produkcji izraelskiej i rosyjskiej. Zajmujemy się zarówno prostymi, jak i najbardziej zaawansowanymi operacjami, takimi jak choćby odzyskiwanie danych z RAID. Płock jest siedzibą naszych punktów partnerskich, do których możesz dostarczyć dowolny nośnik, m.in. pendrive’a, telefon, dysk SSD, dysk HDD czy dysk zewnętrzny.

Przywracanie danych w Płocku

Po otrzymaniu Twojego nośnika nasi eksperci zdiagnozują problem i zaproponują najlepsze rozwiązanie. Nośnik z odzyskanymi danymi przekażemy z powrotem do punktu partnerskiego oferującego odzyskiwanie danych w Płocku. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w trakcie całego procesu odzyskiwania danych. Zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


 ul. Rajmunda Rembielińskiego 8

09-400 Płock

(punkt przyjęć: BRODA Serwis)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

sobota od 9:00 do 14:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl

ul. Miedziana 1c

09-408 Płock

(punkt przyjęć: Complex)

poniedziałek – piątek od 9:00 do 18:00

sobota od 9:00 do 14:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl