Odzyskiwanie Bazy SQL

Odzyskiwanie bazy danych SQL to nasza specjalność!

W firmowych bazach danych przechowywane są ogromne ilości cennych dokumentów, takich jak faktury, ewidencje, rozliczenia czy informacje na temat transakcji. W związku z tym, że coraz więcej firm rezygnuje z przechowywania papierowych kopii, utrata danych z bazy SQL to największy koszmar każdego przedsiębiorcy. Jeśli kiedykolwiek utraciłeś dane, z pewnością doskonale pamiętasz, że takiej sytuacji towarzyszą straty finansowe, chaos i stres. Na szczęście odzyskiwanie bazy danych SQL jest możliwe! Można tego dokonać samodzielnie za pomocą kopii bezpieczeństwa lub zaufać doświadczonym specjalistom, którzy rozwiążą problem szybko, profesjonalnie i bezpiecznie.

Padłeś ofiarą ataku hakerskiego? Odzyskamy Twoje zaszyfrowane dane!

Jeśli Twoja baza danych została zaatakowana przez hakerów, nie trać wiary. Aby odzyskać cenne pliki, wcale nie musisz iść na układ z hakerami. Zamiast tego, skontaktuj się z nami i rozwiąż swój problem bezpieczniej, taniej i szybciej. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozszyfrowywania baz danych po atakach hakerskich, a w naszej codziennej pracy wykorzystujemy nową technologię opracowaną przez specjalistów z naszego Laboratorium. Odzyskiwanie zaszyfrowanych baz danych, które zostały zaatakowane przez wirusy Ransomware, przeprowadzamy w warunkach laboratoryjnych – z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Odzyskujemy zaszyfrowane dane z wielu rodzajów baz, m.in. SQL, MS SQL, MySQL, DBF czy Optima.

Pomożemy w każdej sytuacji, bez względu na to, czy Twój problem wynika z awarii systemu, czy ataku hakerskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że brak dostępu do danych hamuje funkcjonowanie całej firmy, dlatego odzyskujemy bazy danych SQL także w trybie ekspresowym – nawet w 24 godziny! Sprawdź nasze referencje i zaufaj doświadczeniu ekspertów, którzy specjalizacja to odzyskiwanie bazy danych SQL.

Zadzwoń 509 737 945

Jedyni w Polsce odzyskujemy zaszyfrowane bazy danych!

DBF, SQL, MSSQL, MySQL i inne

Diagnoza i pomoc telefoniczna 24/7

Możliwość zdalnej weryfikacji

Wysoka skuteczność

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID

Działamy Ekspresowo!

Dzięki temu, że mamy własne laboratorium, jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas realizacji zlecenia. W trybie ekspresowym pracujemy również po godzinach i w weekendy!

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID

Door to Door Service

W dużych miastach oferujemy odbiór osobisty nośnika. Współpracujemy również z ekspresowym kurierem, który dostarczy Twój nośnik do Laboratorium jeszcze tego samego dnia!

Odzyskujemy wszystkie bazy danych: SQL, Subiekt, Optima, Płatnik, Symfonia, Outlook, Thunderbird i inne.

Radzimy sobie ze wszystkimi wirusami Ransomware!

Tworzenie kopii bezpieczeństwa

Kopia bezpieczeństwa bazy MS SQL to skuteczny sposób na ochronę danych i przywrócenie bazy SQL w przypadku awarii. Do utworzenia kopii bezpieczeństwa można użyć darmowego programu Microsoft Server SQL Management Studio.

  1. Uruchom program Microsoft Server SQL Management Studio.

  2. W oknie logowania wybierz następujące opcje:

   1. Database Engine w polu Server type,
   2. nazwa serwera SQL w polu Server name,
   3. sposób uwierzytelnienia użytkownika w polu Authentication (Windows Authentication lub SQL Server Authentication).
  3. Wybierz opcję Connect.

  4. W panelu Object Explorer rozwiń gałąź Databases i odszukaj nazwę bazy, której kopię chcesz utworzyć.

  5. Kliknij nazwę wybranej bazy prawym przyciskiem myszy i z wyświetlonego menu wybierz polecenie Tasks > Back Up.

  6. W oknie Back Up Database na stronie General wybierz następujące opcje:

   1. Full w polu Backup type,
   2. Database w polu Backup component,
   3. w polu Name (w grupie ustawień Backup set) dodaj opis, który ułatwi późniejsze zidentyfikowanie punktu przywracania bazy,
   4. w grupie ustawień Destination możesz zmienić nazwę pliku bazy, usuwając obecną ścieżkę – w tym celu kliknij przycisk Remove. Następnie wybierz Add, po czym wpisz nazwę kopii w oknie Select Backup Destination (wzór: nazwabazy_datawykonania.bak).
  7. Zaakceptuj ustawienia, klikając OK.

Odzyskanie bazy SQL krok po kroku

Jeśli utworzyłeś wcześniej kopię bezpieczeństwa bazy danych MS SQL, możesz odzyskać swoje pliki samodzielnie, odtwarzając kopię za pomocą programu MS Server SQL Management Studio.

 1. Uruchom program Microsoft Server SQL Management Studio.

 2. W oknie logowania wybierz następujące opcje:

  1. Database Engine w polu Server type,
  2. nazwa serwera SQL w polu Server name,
  3. sposób uwierzytelnienia użytkownika w polu Authentication (Windows Authentication lub SQL Server Authentication).
 3. Wybierz opcję Connect.

 4. Rozwiń katalog Databases w panelu Object Explorer.

 5. Prawym przyciskiem myszy kliknij nazwę bazy danych, której kopię chcesz odtworzyć, a następnie wybierz Tasks > Restore > Database.

 6. Wybierz grupę Restore Plan i przejdź do okna Restore Database, a następnie zaznacz w kolumnie Restore kopię, którą chcesz odtworzyć.

 7. Z panelu po lewej stronie wybierz sekcję Options i zaznacz Overwrite the existing database (WITH REPLACE).

 8. Zaakceptuj ustawienia, klikając OK.

Uwaga! Odtwarzana kopia bezpieczeństwa nadpisze pliki znajdujące się obecnie w bazie danych.

Czy samodzielne przywrócenie bazy SQL jest bezpieczne?

Nie gwarantujemy, że odzyskanie bazy SQL za pomocą utworzenia i odtworzenia kopii bezpieczeństwa przyniesie oczekiwane rezultaty, dlatego tę operację przeprowadzasz wyłącznie na własną odpowiedzialność. Jeśli nie jesteś specjalistą w dziedzinie data recovery lub zwyczajnie nie chcesz ryzykować utraty cennych danych, powierz swój problem naszym doświadczonym technikom. Zdiagnozujemy przyczynę awarii i przeprowadzimy operację z zachowaniem wszelkich procedur i środków ostrożności. Warto pamiętać o tym, że odtwarzana kopia bezpieczeństwa nadpisze dotychczasową zawartość bazy danych, dlatego profesjonalne przywrócenie bazy SQL po samodzielnej próbie naprawy bywa niekiedy niemożliwe.