Odzyskiwanie danych w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrów Wielkopolski to jedno z wielu polskich miast, w których znajdziesz punkty partnerskie Laboratorium Danych. Aby skorzystać z naszej oferty w Ostrowie, odwiedź punkt przyjęć PAXER przy ul. Jana Matejki 17, który świadczy swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy poza wskazanymi godzinami otwarcia punktu, możesz także skorzystać z opcji bezpłatnego kuriera, który odbierze nośnik spod wskazanego adresu i dostarczy go do siedziby Labdata.

Ostrów Wielkopolski: Odzyskiwanie danych to nasza specjalność

Naszą specjalnością jest odzyskiwanie danych. Ostrów Wielkopolski to miasto, w którym możesz skorzystać z oferty naszego warszawskiego laboratorium bez konieczności dojazdu do stolicy. Wystarczy, że przyniesiesz nośnik, z którego utraciłeś dane, do naszego punktu partnerskiego i krótko opiszesz swój problem. Nasz partner profesjonalnie zabezpieczy nośnik i prześle go do warszawskiego laboratorium, gdzie zajmą się nim fachowcy z Labdata. Po zdiagnozowaniu problemu i ustaleniu metody naprawy skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania akceptacji. Po odzyskaniu utraconych plików zabezpieczymy nośnik i odeślemy go do naszego punktu partnerskiego oferującego odzyskiwanie danych w Ostrowie Wielkopolskim.

Przywracanie danych w Ostrowie Wielkopolskim

Odzyskujemy dane utracone wskutek uszkodzeń logicznych, fizycznych i elektronicznych. Pomożemy w każdym przypadku, bez względu na to, czy utraciłeś dane przez atak hakerski, przypadkowe skasowanie, uszkodzenie sprzętu czy awarię zasilania. Jako jedni z nielicznych w Polsce dysponujemy własnym laboratorium, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane operacje, takie jak na przykład odzyskiwanie danych z RAID. Ostrów Wielkopolski jest miejscem, w którym możesz odzyskać pliki z dowolnego nośnika, m.in. telefonu, pendrive’a, dysku HDD, dysku SSD czy dysku zewnętrznego. Od samego początku współpracy pozostajemy do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy również na dodatkowe pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości związane z procesem odzyskiwania danych.


ul. Jana Matejki 17

63-400 Ostrów Wielkopolski

(punkt przyjęć: PAXER)

poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00

509 737 945

kontakt@labdata.pl