Odzyskiwanie Bazy Subiekt

Odzyskiwanie bazy danych Subiekt to nasza specjalność!

Program Subiekt GT to jedno z najczęściej wykorzystywanych narzędzi sprzedażowych. Za pomocą tego systemu firmy mają możliwość pełnej obsługi dokumentów handlowych i magazynowych, urządzeń zewnętrznych, płatności kartami płatniczymi, prowadzenie kartoteki towarów, usług, kontrahentów i wiele innych. Firmy za pomocą tego programu przechowują ogromne ilości cennych danych, a w związku z tym, że coraz mniej firm przechowuje papierowe kopie, utrata bazy danych Subiekt niejednokrotnie paraliżuje działanie firmy. Najczęściej do utraty danych dochodzi w przypadku ataku hakerskiego wirusem Ransomware. Na szczęście odzyskiwanie bazy danych Subiekt jest możliwe nawet w przypadku zaszyfrowania.

Padłeś ofiarą ataku hakerskiego?

Do zainfekowania bazy danych dochodzi najczęściej w wyniku pobrania załącznika z maila, w którym znajduje się program szyfrujący. Takie maile najczęściej imitują wiadomość z fakturą od popularnych dostawców usług np. kurierskich, telekomunikacyjnych, czy energetycznych. W momencie zaszyfrowania plików – zmieniają one nazwę, a program z bazą danych nie może się już poprawnie otworzyć. Pojawia się również wiadomość od hakerów z instrukcją, co zrobić, by odzyskać utracone pliki.

Pamiętaj, nie musisz płacić okupu hakerom!

W naszym Laboratorium świadczymy usługę odzyskiwanie bazy danych Subiekt i z bardzo wysoką skutecznością możemy Ci pomóc!

Odzyskiwanie Bazy Danych Subiekt - krok po kroku

Na szczęście odzyskiwanie bazy danych Subiekt jest możliwe. Aby odzyskać bazę danych subiekt należy załadować zaszyfrowaną bazę danych na dowolny serwer (FTP, wetransfer.com, dropbox, google drive itp.). Następnie prześlij link do nas na diagnozę.

Po wykonaniu ekspertyzy kontaktujemy się z Tobą, przekazujemy informacje na temat możliwości, kosztów oraz orientacyjnego czasu realizacji zlecenia. Nasi specjaliści przystępują do pracy tak szybko jak to jest technicznie możliwe.

Odzyskamy zaszyfrowaną bazę danych Subiekt!

Pomożemy w każdej sytuacji, bez względu na to, czy Twój problem wynika z awarii systemu, czy ataku hakerskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że brak dostępu do danych hamuje funkcjonowanie całej firmy. Dlatego odzyskujemy bazy danych Subiekt także w trybie ekspresowym – nawet w 24 godziny!

Sprawdź nasze Referencje i zaufaj doświadczeniu ekspertów, których specjalizacja to odzyskiwanie bazy danych SQL.

Dowiedz się więcej na temat usługi: Odzyskiwanie zaszyfrowanej bazy danych

Zadzwoń 668 308 957

Odzyskiwanie zaszyfrowanej bazy danych Subiekt - potrafimy to jako nieliczni w Polsce!

DBF, SQL, MSSQL, MySQL i inne

Diagnoza i pomoc telefoniczna 24/7

Możliwość zdalnej weryfikacji

Wysoka skuteczność

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID

Działamy Ekspresowo!

Dzięki temu, że mamy własne laboratorium, jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas realizacji zlecenia. W trybie ekspresowym pracujemy również po godzinach i w weekendy!

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID

Door to Door Service

W dużych miastach oferujemy odbiór osobisty nośnika. Współpracujemy również z ekspresowym kurierem, który dostarczy Twój nośnik do Laboratorium jeszcze tego samego dnia!

Odzyskujemy wszystkie bazy danych: SQL, Subiekt, Optima, Płatnik, Symfonia, Outlook, Thunderbird i inne.

Radzimy sobie ze wszystkimi wirusami Ransomware!