Odzyskiwanie danych w Bielsku-Białej

Gdzie odzyskać dane z telefonu w Bielsku-Białej?

Straciłeś cenne dane z telefonu? Chcesz odzyskać dane z iPhone lub androida? Zastanawiasz się czy odzyskiwanie danych w Bielsku-Białej jest możliwe?

W naszym Laboratorium w Bielsku-Białej na co dzień odzyskujemy dane z telefonów. Odzyskiwane danych z uszkodzonego telefonu, jak i odzyskiwanie danych ze sprawnego telefonu to nasza specjalność. To właśnie w Bielsku-Białej wszystko się zaczęło i to tutaj znajduje się centrala Laboratorium Danych, gdzie trafiają nawet najbardziej beznadziejne przypadki. Odzyskujemy dane z telefonów: iPhone, Samsung, Huawei, LG, Nokia, Microsoft, Lumia, Xiaomi i innych. Odzyskujemy Twoje dane w przypadku uszkodzeń mechanicznych takich jak: zalanie, upadek, uszkodzenie płyty głównej itd. Jesteśmy w stanie odzyskać także skasowane dane z telefonów:  smsy, kontakty, historia połączeń, zdjęcia, filmy, dane lokalizacyjne, dane logowania do wi-fi, czy dane z aplikacji WhatsApp itd. 

Odzyskujemy dane z dysku w Bielsku-Białej

W Laboratorium Danych w Bielsku-Białej odzyskujemy dane z dysków twardych HDD, SSD, SSHD zarówno uszkodzonych jak i sprawnych. Potrafimy przywrócić dane w przypadku skasowania plików, sformatowania dysku, różnego rodzaju błędów logicznych, a nawet ataku wirusów. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego jest możliwe zarówno w przypadku zalania, czy głowic uszkodzonych w wyniku upadku bądź wstrząsu.

Pamiętaj, że samodzielne próby odzyskania danych darmowymi programami lub otwieranie dysku w warunkach nielaboratoryjnych może pogorszyć sprawę.

Odzyskiwanie straconych danych z karty SD Bielsko-Białej

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym forografem i na karcie SD przechowujesz ważne zdjęcia, które są fundamentem Twojej pracy czy entuzjastą, który gromadzi na karcie SD zdjęcia z wyjazdów czy ważnych wydarzeń wiemy, że utrata takich plików jest równie bolesna

W naszym Laboratorium Danych w Bielsku-Białej odzyskiwanie zdjeć z karty SD jest możliwe – zajmujemy się tym za co dzień. Przyjdź do naszego punktu przyjęć przy ulicy Partyzantów 98 (punkt przyjęć: DioCom).

Odzyskiwanie danych z pendrive Bielsko-Biała

Pendrive są jednym z łatwiejszych sposobów przenoszenia informacji. Jednak czasem się zdarzy, że przez przypadek bezpowrotnie usuniemy to, co bardzo istotne, czy wyłamiemy urządzenie z komputera. Czasem się zdarzy też, że pendrive po prostu przestanie działać z nieznanych przyczyn. Dobra wiadomość jest taka, że nasze Laboratorium w Bielsku jest wyposażone w odpowiedni sprzęt do odzyskiwania danych, a nasi technicy poradzą sobie z najtrudniejszymi przypadkami.

Co zrobić w przypadku utraty danych?

Przede wszystkim nie podejmuj próby odzyskania danych na własną rękę. Brak specjalistycznych narzędzi i szczegółowej wiedzy może pogorszyć sprawę i utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych.

Skontaktuj się z nami 509 737 945 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jak wygląda procedura odzyskania danych z telefonu.

Jeśli jesteś zdecydowany wystarczy dostarczyć nośnik do naszego oddziału. Znajdziesz nas w Bielsku-Białej przy ulicy Grażyńskiego 74. Jeśli nie masz czasu podjechać do punktu, możemy bezpłatnie zamówić kuriera po odbiór nośnika. Więcej informacji znajdziesz w [cenniku].

 

 

 

Dowiedz się, jak wygląda proces odzyskiwania danych w naszym Laboratorium >> tutaj

Dowiedz się więcej na temat naszego Laboratorium i poznaj opinie klientów >> tutaj 

ul. Grażyńskiego 74

43-300 Bielsko-Biała

poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00

punkt przyjęć: DioCom Sp. z o.o.

Zadzwoń: 509 737 945

kontakt@labdata.pl